Radim Valenčík: Úroveň auditů - svědectví o stavu EU?

07.06.2019 16:18 | Zprávy

Pokud nemá ministr Brabec pravdu, pokud jde o zřejmá a účelová pochybení v prvním auditu Evropské komise, tak by zasloužil zavřít. Pokud nemá ministr Toman pravdu, pokud jde o zřejmá a účelová pochybení ve druhém auditu Evropské komise, tak by zasloužil zavřít.

Radim Valenčík: Úroveň auditů - svědectví o stavu EU?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Valenčík

Pokud má některý z nich pravdu, pak je situace velmi vážná. Svědčí o rozkladu euroreprezentace, která se nekvalifikovaným zneužitím svých nástrojů vměšuje do vnitropolitického dění členské země. Pokud tak dělá ve spolupráci s našimi domácími udavači, kteří poskytli nekvalitní podklady, měli by se touto situací zabývat "čučkaři", pokud to nejsou čučkaři, protože tím vzniká situace ohrožení země.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Kulhánek byl položen dotaz

Ministr Kulhánek: Nedostatek bydlení neustále roste

To je naprostá pravda, nemyslíte ale také, že naprosté selhání této vlády, když jste 4 roky u moci a výsledek je takový, že přibývá nedostatek bydlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Weigl: Kde je zakopaný pes

17:30 Jiří Weigl: Kde je zakopaný pes

Jedním z brizantních témat letošních voleb je blížící se zavedení systému obchodování s emisními pov…