Radim Valenčík: Volba prezidenta - Topolánek

07.01.2018 9:28 | Zprávy
autor: PV

Havlovské srdíčko vylepšené o státní znak na Topolánkově rameni. Výborný nápad, jak velmi jednoduchou symbolikou odradit co nejvíce potenciálních voličů.

Radim Valenčík: Volba prezidenta - Topolánek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Valenčík

Koho chtěl získat? Docela by mě zajímalo, kdo se k tomu přihlásí.

- Příznivce ODS stále věrné Klausově tradici? Ty tak akorát naštve (používám to nejjemnější slovo).

- Obdivovatele Havla, Schwarzenberga apod.? Topolánek s havlovským symbolem skříženým s českým lvem? No z těch si tak dělá akorát legraci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Digitální euro

Pane Rajchl, komentujete zavedení nějakého digitálního eura, co to je? V čem je jiné než platba hotovostí nebo kartou a v čem je pro nás tak hrozbou – teda v případě, že euro přijímejme nebo se nás to nějak dotkne, i když jím budeme platit třeba jako turisti na dovolené?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbyněk Fiala: Cena ropy nestoupá? Všeho do času

15:49 Zbyněk Fiala: Cena ropy nestoupá? Všeho do času

Trhy reagují omezeně jak na očekávání mírových jednání mezi USA a Íránem, tak na zklamání z obnovené…