Radomil Bábek: Premiér a ministři věší živnostníkům a podnikatelům bulíky na nos. V úterý jim od plic řekneme, co si o nich myslíme

29.11.2020 18:02 | Zprávy
autor: PV

Stanovisko Podnikatelských odborů ke komunikaci vlády a návrhu rozvolňování.

Radomil Bábek: Premiér a ministři věší živnostníkům a podnikatelům bulíky na nos. V úterý jim od plic řekneme, co si o nich myslíme
Foto: Archiv RB
Popisek: Radomil Bábek, předseda výboru Podnikatelských odborů

Vláda nechává živnostníky a drobné podnikatele pomalu vykrvácet. Velké markety prodávají v klidu, bez výraznějších omezení, úplně cokoli a vláda veškerou kupní sílu nasměrovala k nim. Pro malé krámky, když budou chtít ve čtvrtek otevřít, má naopak vláda nachystánu řadu dalších restrikcí a komplikací.

„Vláda nám jen věší další bulíky na nos,“ říká předseda Podnikatelských odborů Radomil Bábek, „tvrzení ministrů, že malé krámky jsou daleko větším nebezpečím pro šíření nákazy než velký hypermarket, je nejen lživé a nepodložené, ale je navíc v rozporu s právním řádem ČR.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

9:16 Zdeněk Jemelík: Úřednická drzost a pochybná justice

Otevřený dopis předsedovi vlády.