Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Rektor Univerzity Jana Amose Komenského Praha doc. Luboš Chaloupka v úterý 29 listopadu oficiálně přijal profesora Gideona Fishmana, rektora izraelské Western Galilee College.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?
Kdo je farizej? V přeneseném smyslu se termín „farizej“ stal synonymem pro pokrytce a licoměra, kvůl…