Roman Ramach: Prahu neosvobodili aneb intelekt primátora na nule

06.05.2020 16:36

Primátor Hřib je opravdu ve své rusofobii s intelektem na nule.I podprůměrně vzdělaný člověk ví,že o Prahu a její svobodu se začalo bojovat u Moskvy, u Stalingradu, Kurska...To je víc jak jasné.

Roman Ramach: Prahu neosvobodili aneb intelekt primátora na nule
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Hřib

Byla to Rudá armáda,která nesla v rozhodujících bitvách hlavní tíhu. A je také nepopiratelný fakt, že to byli naši spojenci na západě, kteří nás zradili v Mnichově a prodali Hitlerovi-NĚMECKU!

Překreslovat historii není správné, může se nám to všem vymstít a historie by se mohla opakovat. Kdyby Rudá armáda na sebe nevázala značné síly německé armády, neútočila na jednotky Ferdinanda Schörnera, tak Praha by byla srovnaná se zemí, její obyvatelé by zažili běsnění Němců, jak jej zažili v Třešti, na Valašsku atd. Pan primátor Hřib znevážil a plivl na památku padlých mladých rudoarmějců, kteří nám všem dali svobodu. Bez Rudé armády by Praha nebyla nikdy svobodná a nejen Praha, ale téměř celá Evropa. Nikdy na to nezapomeňme. Ti mladí kluci, ale i tátové od rodin, nikdy nic krásného neprožili, padli v cizí zemi za svobodu národů. Jak dopadla Varšava všichni víme, buďme rádi,že stejný osud nepotkal Prahu a buďme rádi, že Vlasovci, kteří věděli, že se blíží konec, se nezachovali tak jako ve Varšavě, ale ze zcela zištných důvodů otočili zbraně proti Němcům, kteří by bez tlaku RA porazili i tyto jednotky.

Nenechme se vtáhnout do propagandy, kterou šíří primátor Hřib a další intelektuálně unavení pražští politici, vzpomeňme tichou vzpomínku a zapalme svíčku na památku všech těch miliónů zmařených životů v celé Evropě, ale i na celém světě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richard Seemann: Rakouského kancléře bude vyslýchat soudce

20:37 Richard Seemann: Rakouského kancléře bude vyslýchat soudce

Spolkové ministerstvo spravedlnosti potvrdilo informaci, že spolkový kancléř Sebastian Kurz nebude v…