Rudolf Mládek: Ono se samo obvykle nic

30. 5. 2018 17:17

„EU je v existenční krizi. Vše, co se mohlo pokazit, se pokazilo,“ řekl Soros. Ano, Evropská unie je v existenční krizi a doufejme, že ji v této podobě nepřežije. Úřednická totalita neomarxistů je nejen pro Evropu, ale pro celý svět škodlivá a zhoubná. Ale samo se nic nikdy nepokazí.

Rudolf Mládek: Ono se samo obvykle nic
Foto: Archiv Rudolfa Mládka
Popisek: Rudolf Mládek
reklama

Kazili Juncker, Merkelová, Schulz a kazil Soros všude tam, kam se vecpal se svými penězi. Jeho podpora patřila a patří mezi to nejhorší, co zde v EU máme. Je jen škoda, že česká vláda si nebere vzor z maďarské. Soros by měl být z Evropy doslova vypráskán. Výše jmenovaní spolupachatelé novodobého zla pak patří před soud.

Rána pro Evropu

Evropu postihlo v minulosti mnoho ran. Morová rána, nacistická rána, stalinistická poté. Tato dnešní okupační migrační rána patří mezi stejně nebezpečné. Nepřicházejí k nám většinově noví sousedé, pracovníci a hodní lidé. Přichází zloba a všude, kde se usídlila je to vidět. Nikde nic pozitivního nelze nalézt. Pár asimilovaných jedinců a rodin nemůže tuto novou evropskou ránu zacelit. Také každý Němec nebyl nacista a každý Rus stalinista. Nic to ale nemění na věci samé a dopadech pro Evropu a svět.

Nesnadné řešení

Na nemoc se nakonec našel lék, nacismus byl vojensky poražen a stalinismus prohnil do svého hořkého konce. Najít řešení pro invazi migrantů bude obtížné. Zastavení jejich cest do Evropy by bylo v zásadě snadné, pokud by „elity“ Evropské unie o to měly zájem. A ten moc nemají. Mnohem horší je stanovit a zpracovat reálný plán, co bude dál s těmi, co už jsou v Evropě. Práce pro ně není. Mnozí jsou na duševní úrovni středověku, mnozí extrémně vychytralí a nepoctiví. Někteří hlásají i konají násilí a nevraživost, kterou šíří vše jenom ztěžuje, neboť probouzí v Evropanech obdobné reakce.

Přesto se bude muset najít řešení a je již dnes jasné, že nebude ani snadné, ani rychlé, ani levné ani uspokojující všechny strany. Zatím ale Brusel – Paříž- a Berlín dělají hloupá kvótovací rozhodnutí a nesmyslně přerozdělují peníze. Asi jim stále nedochází, že nelze všechny rádoby potřebné umístit na území členských států Evropské unie. Co jim dochází ale nikdo z nás neví. Oni se totiž rádi radí se Sorosem. Takže pro nás v EU si opět jenom můžeme připomínat, že obdobné evropské politiky je bezpodmínečně nutné vyměnit. Teprve poté bude diskuze o nějakém reálném řešení možná.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Kovalčík: Notorické šíření dobra i osvěty musí býti podporováno

14:57 Václav Kovalčík: Notorické šíření dobra i osvěty musí býti podporováno

Internetová sféra je jednou z možností, jak šířit dobro i osvětu ve všech poctivých oblastech tvůrčí…