Rudolf Mládek: Vakcinační šmelinu nějaká vyznamenání neomluví

17.01.2021 17:58

Stát řízený Babišem čím dál více připomíná firmu před bankrotem. Nic nefunguje, plácají se do médií nesmysly a do funkcí se hledá pod heslem: „Nejlepší je ten ještě blbější než blbý“. Omluva za to, jak probíhá očkování proti Covidu v České republice prostě neexistuje. A je jedno, kdo to vše zavinil.

Rudolf Mládek: Vakcinační šmelinu nějaká vyznamenání neomluví
Foto: Archiv Rudolfa Mládka
Popisek: Rudolf Mládek
reklama

„Kdo má známé, protekci, ten má přednost. Úředníci z ředitelství, příbuzní přednostů a primářů. Ostatně, když už přiznáme v rámci propagace očkování přednostní právo premiérovi a ministru zdravotnictví, těžko lze obhájit, že vakcínu v tichosti dostala i Blatného náměstkyně Alena Šteflová a její manžel,“ píše Reflex. V Českých Budějovicích tu šmelinu dokonce nazvali „očkovacím depem“. Inu bolševická bafuňářská politika je opět zpět v té neodpornější podobě. Romská věštkyně Jolanda by řekla své oblíbené: „Velký špatný“.

Anketa

Kdo ze zpěváků anebo zpěvaček má vliv na Vaše postoje?

hlasovalo: 3796 lidí

Přiznejme však na obranu Babiše, že do maléru jej dostala i ta neskutečně zoufalá Evropská komise. „Už 10. prosince jsme se ptali na Evropské radě, když Británie začala 8. prosince očkovat, proč se neočkuje i v EU,“ uvedl premiér Babiš pro iRozhlas. Za dotazy se ale metály nedávají. K dnešnímu dni víme, že Izrael má proočkováno dva miliony lidí, Británie milion a USA přes deset miliónů. Očkuje se v divadlech, kostelech, prostě všude, kde se jenom dá. 

Jenomže Česko už zase hlásí nedostatek čehosi, tentokráte injekčních stříkaček. To se nedaly objednat půl roku předem? Vždyť o vakcinaci se hovoří od května 2020. To zase bude nějaká červená mikina blábolit, jak to zařídila za „levné peníze“? Kdo by tomu dnes vůbec ještě věřil? 

Občanům České republiky dochází trpělivost.  Objektivně vzniklé problémy občané chápou, ale šlendrián státu nikoliv. A je jedno zda ti rozlobení jsou  „rouškaři“, nebo odpírači. Kdyby stát ve své, až neomalené PR kampani, vytáhl to směšné heslo „Už brzy bude líp“, tak to by asi byl výsměch oběma skupinám.

Stát by místo slibování metálů měl začít konečně něco pořádného dělat. Zatím si lidé jen vzteky odplivují. A není se jim co divit. Dosavadní český průběh očkování je nepřijatelný a na tom se nepochybně většina občanů shodne.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

JE TO TADY: Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19 bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR

21:46 JE TO TADY: Petice občanů za umožnění účinné ambulantní péče COVID-19 bezodkladnou legalizací léku Ivermektin a jeho rychlého dovozu do ČR

Lékař MUDr. Štefan Horák, daňová poradkyně a bývalá senátorka Ing. Jana Juřenčáková a advokátka Mgr.…