Růžena Chrasteková: Kolečka salámu už se krájejí

24. 1. 2020 16:36

Nezbývá nám, než věřit, doufat, že tato zákeřná, podlá a velmi nebezpečná metoda rozkladu společnosti, rozvratu systému a totální porážky demokracie, svobody založené na respektu a elementární lidské slušnosti, nezvítězí s naší krásné zemi a začne být konečně eliminována, vymezena z mezí, které jsme si jako civilizovaná a vzdělaná společnost dobrovolně a moudře určili.

Růžena Chrasteková: Kolečka salámu už se krájejí
Foto: Tomas Stacha
Popisek: Pavel Novotný, starosta Řeporyjí
reklama

Těžko říct, co je hlavním motivem, hnacím motorem všech těch zlořádů, sociopatů, lidí naprosto postrádajících obyčejnou, normální lidskou empatii, slušnost a čestnost, byť indicie by tu byly, když se zcela otevřeně, veřejně projevují tak, že naprosté většině lidí se z těchto jejich projevů dělá doslova fyzicky špatně.

Pokud nějaký "Ředitel česko-arabského centra insaan Šádí Shanaáh, které si sám založil ..." veřejně napíše ""Jaroslava Kuberu budu oplakávat asi stejně jako Miloše Zemana. Oba staří muži, kteří nerozumí modernímu světu, nechápou ho a chápat nechtějí a snaží se to zamaskovat ‚humorem‘, který páchne po cigaretách a vyčpělém alkoholu,“, s dovětkem " „Jestli jsem porušil nějaké tradice, pak je mi to líto, ale jejich smysl příliš nechápu.", je to k zamyšlení. Zda je normální a opravdu NEextrermistické takovéto jednání "našeho muslima", proč je mu dovolena v naší sekulární zemi takováto propagace nenávisti k občanům, politikům a proč u nás aplikuje tento člověk beztrestně zvrácenou výchovu nenávisti svým palestinským otcem v duchu islámské víry. ZDE

To bezbřehé pohrdání našimi hodnotami, vysmívání se našim zvykům a kultuře, společenským pravidlům, to vše je víc nebezpečné a varovné, než se na první pohled zdá. Veřejná činnost tohoto člověka, byť zde narozeného a s naším občanstvím, je bezesporu nebezpečně extremistická, pošlapávající a pohrdající našimi hodnotami.

Kdekdo, i někteří kompetentní, označují třeba hnuté SPD za extremistické, aniž by k tomu měli relevantní důkazy a důvody, ale toto nechutně odpudivé a i nebezpečné jednání ředitele (sic!) Česko - arabského centra, muslima, se přechází a registrace této organizace je bez problémů, žel.

Není to ale jen infiltrace nebezpečního politického islamizmu do naší společnosti, ukrojuje se i jinak a jinými, ryze domácími zlořády a sociopaty, z naší kultivace a kultury, slušnosti a tolerance.

Člen rady České televize Zdeněk Šarapatka už ve své nechvalnosti několikrát překročil hranice obyčejné lidské slušnosti a právě té kultivovanosti, kterých se mu zcela zřejmě nedostává ani mírou obvyklou a průměrnou. Jeho občasné výstupy na veřejnosti jsou někdy tak nechutné a arogantně agresivní, že je s podivem, jak takovýto člověk může vůbec být členem rady, která má dohlížet na činnost veřejnoprávní televize. ZDE

Tento v jádru nevychovanec, hulvát, člověk plný zla a nenávisti, ještě ke všemu blábolí něco o hrozící normalizaci. Ano, normálně se chovat, bez toho novodobého jinotaje v tom slově, by se vskutku měl chovat člověk v jeho postavení.

O tom, jak extremisticky nebezpečně, prozatím naštěstí jenom verbálně, se chovají někteří členové ODS (Lang a jeho chuť podřezat prezidenta republiky, Pavel Novotný a jeho chuť věšet a střílet své politické oponenty, ale i zahraniční politiky), se toho ví a píše dost. I když ... Za výhrůžky smrtí hlavě našeho státu je nějak ten ódeesák pořád vysmátý jak lečo a je ticho po pěšině, že ...? ZDE

Jak se salámovou metodou tady u nás ukrajuje demokracii, svobody politických názorů, slušnosti, kultivovanosti a obecně už i bezpečnosti (protože návody na fyzické útoky vůči jinak smýšlejícím a mající jiný názor, politické přesvědčení, už tady jsou ve výstupech shora jmenovaných a je velké nebezpečí, že se najdou šílenci, kteří je začnou realizovat), zcela vážně znějících přání smrti jiným, se zdá být šíleností, ale je to realita dnešních dnů.

Že se ve veřejném životě, v politice a společnosti vůbec, začínají objevovat tyto prvky hrubosti, vulgárnosti a výhrůžek, je varovné a opravdu nebezpečné.

Kdo ty zlořády a nebezpečné sociopaty, nenávistníky a nevychovance zastaví?

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stanislav Křeček: Bez servítků - do čeho jdu

21:00 Stanislav Křeček: Bez servítků - do čeho jdu

Komentář na facebookovém profilu v souvislosti se zvolením do funkce ombudsmana.