Růžena Chrasteková: S křesťanskou láskou ... si také plivla na svoji vlast

25. 12. 2019 9:47

To, že lidovci jsou historicky nejkřivější politici vůbec, je obecně známá skutečnost a ti dnešní, současní, to jenom potvrzují, na všech postech politické scény, které mají v "držení".

Růžena Chrasteková: S křesťanskou láskou ... si také plivla na svoji vlast
Foto: Daniela Černá
Popisek: Michaela Šojdrová
reklama

Snad nejhorší, nejvíc potvrzující toto nepsané pravidlo, jsou europoslanci KDU-ČSL, kteří zastupují náš stát v EU. Paní Šojdrová klasicky už, mající morálky plná ústa (ale jinak, v životě vezdejším, nikde nic), aktivisticky, na vlně svaté války proti vlastnímu premiérovi, zase poplivala náš stát, naší zemi na plénu Evropského parlamentu ve Štrasburku.

A zase, jak jinak u lidovců (ale v tomto případku i u Pirátů a všech pidistraniček demobloku), si s chutí zalhala, ve snaze se zalíbit především Němcům, jak Češi, Moravané a Slezané houfně, jako jeden muž a jedna žena „ ... se lidé opakovaně vydávají do ulic a v rámci iniciativy „Milion chvilek pro demokracii“ požadují demisi premiéra, “ (ZDE)

Že těch lidí je marginální množství, zlomek procenta občanů, nespokojených s výsledky řádných, svobodných a demokratických voleb, už jaksik opoměla sdělit, naopak, snažila se nabudit dojem, že všichni lidé v našem státě demonstrují na pokyn a pískání krysaře z fašizoidního spolku MCH.

Silný tlak a zjevné ovlivňování orgánů EU, hlavně auditorů Evropské komise, ze strany původců udavačských oznámení na našeho premiéra, Pirátů a lidovců, se tito ani nesnaží nějak skrývat. V únoru přejede k nám nějaká "vyšetřovací komise" europoslanců a lidovec Zdechovský, kterému by se nenarovnala pátěř, ani kdyby ho natáhli na skřipec, se sám pochlubil, že program celé té mise, komise v podstatě, navrhl sám, včetně toho, s kým budou komisaři (on je jedním z nich) jednat a s kým ani omylem. (ZDE)

Takže ta komise europoslanců bude jednat jenom s autory udavačských oznámení, s premiérovými oponenty, přímo těmi, kteří ho chtějí odstranit z funkce.

Jaká to krásná, demokratická spravedlnost a transparentnost!

Když už se nad tím pozastaví i Kalousek, zavilý nepřítel premiéra, to už o něčem svědčí. A má ten Kalousek výjimečně pravdu, když říká, že " ... bude-li návštěva EP probíhat pod tímto filtrem, ztratí věrohodnost." Až na to, že už věrohodnost ztratila předem, tudíž ten čas budoucí je zbytečný.

Prostě a jednoduše, vlastizrádní udavači, kteří poslali udání na Ústřední výbor čtvrté říše, dnes oficiálně zvaný Evropská unie, zajistili, aby se vše "spravedlivě" vyšetřilo, a to tak, že bude pečlivě a s pochopením vyslechnuta jedna strana, ta jejich, udavačská a ta druhá bude muset být za dveřmi a nesmí ani ceknout. Vskutku geniálně lidovcem Zdechovským vymyšlený program, za asistence Pirátů. Včetně způsobu provádění šetření, osob a obsazení vyslýchaných, svědků, nepochybně už i závěrů. Ty pomůže diktovat, stylizovat a úderně sesumírovat i politická (ne)ziskovka Transparency International, další uhlavný, nenávistný nepřítel našeho premiéra. To bude parádní počteníčko!

Křiváci lidovci, honosící se křesťanskou láskou, která je ale falešná jak pětník, zase a opět páchají v tomto našem státě, krásné zemi, zlo, sejí nenávist, zášť. Plná ústa morálky jsou jedni z největších pokrytců a lhářů. V tento adventní čas, pro ně hlavně který by měl být dobou smíření, pokoje a lásky mezi všemi lidmi na světě, podněcují, plánují nechutné hony až štvanice na naše řádně, svobodně, demokraticky, většinou zvolené ústavní činitele. Lidovci se neštítí podrazů, lží, podlostí a křiváren, jako ostatně vždy.

Advent - neadvent. Jim totiž nic svaté není, o nějaké slušnosti nemluvě.

Špiní-li někdo dobré jméno České republiky, jsou to udavači lidovci, Piráti, TI a jiní, co se k nim přidali.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zbyněk Prousek: Pavel Zeman není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce

21:00 Zbyněk Prousek: Pavel Zeman není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce

Zbyněk Prousek: Pavel není hoden výkonu funkce nejvyššího státního zástupce