Růžena Chrasteková: Tvůrci a napodobovatelé zla pod ochranou ministerstva vnitra

29. 7. 2020 14:04

Je tristní, co všechno si musí u nás nechat líbit prostý, řadový občan, daňový poplatník, na co všechno jsou vynakládány jeho peníze, co všechno se s požehnáním ministerstva vnitra a pod jeho ochranou, může u nás dít.

Růžena Chrasteková: Tvůrci a napodobovatelé zla pod ochranou ministerstva vnitra
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček
reklama

Nabízí se otázka, zda o to vnitro dnešní jeho vedení, ministr za hodně menšinovou koaliční ČSSD Jan Hamáček, nebojoval při sestavování vlády tak urputně proto, že byl někým zaúkolován postupně rozvrátit, destabilizovat naši společnost, zasét sofistikovaně do ní nenávist, zlo v té nejodpudivější podobě. Tu nenávist, proti které pokrytecky, nanejvýš falešně, chce jakoby sám bojovat a přemoudřele jí nazývá předsudeční. To zlo, které se začíná pozvolna šířit v několika podobách, od několika, zatím mála ještě, lidí, z nichž snad nejhorší je silně, až nebezpečně extremistický starosta jedná malé části Prahy.

Jeho věřejné výstupy, především na sociálních sítích už nějakou dobu nejsou jenom na hraně, ale daleko za hranou normálnosti, slušnosti, o nějaké kultivovanosti ani nemluvě. ZDE A naše vnitro v rukách Hamáčka naprosto paradoxně ve svých různých Zprávách označuje oběti tohoto extremistického, zrůdného, zatím ještě jen verbálně, řádění starostu, mimochodem již několikrát pravomocně odsouzeného za trestné činy (jak toto může vůbec být možné v civilizované a kulturní společnosti???), za extremisty. Čímž z obětí dělá zločince a naopak.

Naše neslavné už naprosto, vnitro jde ale ještě dál. Zcela zjevně nechutně masochisticky chrání a zastává se někoho, kdo vulgárním a nepřijatelným ve slušné společnosti způsobem, napadá i policejní důstojníky a státní zástupce ve výkonu služby, orgány činné v trestním řízení, připomeňme si ZDE. Vnitro si takto "váží" své vlastní policejní důstojníky, zřejmě a očividně.

To, že v krizové době koronavirové se kácejí sochy osvoboditelů republiky od německého nacizmu, podle a zákeřně, kdy nebylo možné protestovat proti tomu, také nechalo naše slavné vnitro v poklidu, byť se tímto odporným činem odstartovalo naprosté rozklížení a v podstatě rozbití slušných ještě celkem našich mezinárodních vztahů s Ruskou federací. Postupné plnění cílů Hamáčkova nenávistného vnitra? Odkud asi to zadání přišlo?

Napodobitelé konání a šíření krystalického zla a nenávisti se vždy najdou a ani u nás tomu není jinak. Skandální už a trestuhodný, byť hanebně netrestaný a v silném rozporu s platným etickým kodexem, politický aktivizmus moderátorů veřejnoprávní České televize, placených a placené z kapes koncesionáčů, právě těch řadových občanů a daňových poplatníků, dosáhl taky své nirvány odporným počinem Jakuba Železného v kauze, kde sprostě uráží hrdinu druhé světové války, bojovníka proti německému nacizmu, armádního generála, prezidenta Československa, Ludvíka Svobodu. Přímo v živém vysílání, drze a bezostyšně. S dalšími hrubými a vulgárními dovětky veřejně, v médiích a na sociálních sítích.

Lze úspěšně očekávat, že ani toto nebude naším slavným vnitrem označeno jako extremistický čin, bezpáteřní a sprostý moderátor, plivající své špinavé sliny na někoho, kdo si zaslouží obdiv a úctu, jako extremista. Tím bude, v podání Hamáčkova vnitra, opět a jenom jeho politický rival, prosazující vlastenecké myšlenky, byť namnoze rázně a nekompromisně, Tomio Okamura. Taková do očí bijící podpásovka, nečestný politický boj Jana Hamáčka a jeho ČSSD.

V souvislosti s návratem, nutno podotknout, že nelevným pro náš stát, dvou mladých aktivistů z vězení v Turecku, se rozpoutala další odporná diskuze napodobovatelů zla a šiřitelů nenávisti k hrdinům naší nedávné historie, k obětem hrůzného německého nacismu. ZDE Každý komentář slušných lidí k tomuto strašnému, s prominutím, svinstvu, neuvěřitelné prasárny, musí být zákonitě jenom směsice emocí a souboru nepublikovatelných slov.

Kdo má zájem na tom, aby se až takto strašlivě hnusně přepisovala naše nadávná historie, kdo se snaží vtloukat mladé generaci do hlav, že hrdinové byli vlastně vrazi a vrazi (Mašíni) hrdinové?

Proč se toto děje a proč naše vnitro, které nás, společnost, má chránit a pomáhat nám, i před těmito a podobnými zrůdnostmi, tvůrce a šiřitele, i napodobovatele nechutného, nebezpečného, nenávistného ZLA, chrání, doslova a za hodně našich peněz, stupidně je?

Oprávněně jsou mezi většinovými, řadovými občany, voliči, daňovými poplatníky, obavy a doslova strach, že se zde začíná rodit neonacizmus, že se někdo snaží vnášet do společnosti tu nenávist a šířit zlo, vše pod gescí a křídly ministerstva vnitra.

A tvůrci, šiřitelé toho zla a nenávisti se, chráněni ve dne v noci, dokonce i na dovolené, Policií ČR, těm občanům, kteří to vše platí, drze a s neskrývanou zlomyslností, vychechtávají do tváří. A příklady, i tyhle hnusné, táhnou, přímo volají po napodobování. ZDE

"Děkujeme", pane Hamáčku, že podporujete a schvalujete tu jejich a tím i odkrýváte tu vaši vlastní předsudečnou nenávist. Jenom aby vás za to jednou občané této krásné země neproklínali. 

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dominik Duka: Chceme-li být svobodným a suverénním státem, musíme být hrdí. A zodpovědní

12:30 Dominik Duka: Chceme-li být svobodným a suverénním státem, musíme být hrdí. A zodpovědní

V den výročí první papežské návštěvy v naší zemi papežem Janem Pavlem II., dne 21. dubna 2021 adresu…