Slávek Popelka: Den, kdy se změnil svět

20.01.2017 15:14 | Zprávy

Ten den je právě dnes. Funkce se ujímá nový prezident USA, zvolený navzdory nebývalé nepřízni doposud vládnoucích "elit" a jimi ovládaných médií. Díky této události lidé v USA i na celém světě pochopí, jakou mají ve skutečnosti moc. Pochopí, že ta moc je mnohem větší, než doposud zdánlivě neotřesitelný vliv těch, co se považovali za pány světa.

Slávek Popelka: Den, kdy se změnil svět
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka

Přestože Spojené státy už čeká jen cesta z výsluní moci, jsou stále ještě zemí s výrazným vlivem na světové dění. Ten vliv ale bude rychle slábnout.

Žijeme na přelomu dvou věků. Ten, ve kterém měla dominantní postavení skupina germánských - anglosaských národů, končí a nastupuje éra slovanských národů. Po příští dva tisíce let budou Slované rozhodující silou na Zemi. V první fázi to má být západní větev Slovanů - tedy i my. Tak to alespoň stojí psáno ve starých, sanskrtem psaných textech, které popisují budoucnost světa na dlouhou dobu dopředu.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Martin Hájek byl položen dotaz

Už jste si vyhodnotili váš neúspěch ve volbách?

Na základě čeho jste čekali větší úspěch ve volbách, když víc než zájmy občanů ČR hájíte ty evropské – např. migrační pakt, grean deal, přijetí Eura atd? Nemyslíte, že je třeba, abyste víc naslouchali tomu, co chce většina lidí v ČR? Nebo čemu přičítáte váš neúspěch? Ještě bych řekl, že si za to můž...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Miroslav Josef Bezecný: ChciVálkové už mají jistě zakoupené jízdenky na Ukrajinu

9:44 Miroslav Josef Bezecný: ChciVálkové už mají jistě zakoupené jízdenky na Ukrajinu

Mladý traktorista pokojně oral pole v blízkosti rusko-čínské hranice. Náhle byl napaden dvěma čínský…