Slávek Popelka: Přijďme si převzít to, co nám patří

01.09.2016 9:40

V zemi, která je nám domovem, už dvě desetiletí vládne protiústavní, nezákonný režim. Ten dokázal nejen promrhat státní majetek, zdevastovat ekonomiku, zatížit nás nesplatitelnými dluhy, ale i rozvrátit téměř všechny sféry našeho života. Nezákonným se stal porušením nejvyššího, pro všechny občany naší země závazného zákona - Ústavy. Naši politici vedeni egoistickými zájmy rozdělili společný stát Čechů a Slováků navzdory vůli převážné části obyvatel a v rozporu s Ústavou. Cituji ústavní zákon 327/1991 sb. ze dne 18.7. 1991:

Slávek Popelka: Přijďme si převzít to, co nám patří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka
reklama
"O návrhu na rozdělení ČSFR lze rozhodnout pouze referendem."

Z porušení tohoto i několika dalších zákonů dodnes vyplývají velmi závažné důsledky. Počínaje dnem rozdělení společného státu Čechů, Moravanů , Slezanů a Slováků jsou vlády i všechny další státní instituce a úřady v ČR i na Slovensku  nelegitimní. Nezákonné a neplatné jsou tedy i veškerá jejich rozhodnutí, uzavřené smlouvy, opatření, přijaté zákony....atd.

Obnovit v této zemi legitimitu státní moci lze jediným způsobem - nechat proběhnout referendum, které nám bylo upřeno.
 
Den obnovy zákonnosti byl stanoven na  sobotu 1. října 2016  (dále 5. listopadu, 3. prosince...). V tento den ve 14.00 se poprvé sejdeme na centrálních náměstích okresních, krajských a větších měst..  
 
Veřejně prohlásíme nynější státní moc za nezákonnou. Budeme se scházet vždy  první sobotu v měsíci ve 14. 00 na náměstích našich měst ( v Praze na Václavském náměstí u koně, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě na Masarykově náměstí, v Plzni na náměstí Republiky, v Českých Budějovicich na náměstí Přemysla Otakara II, v Olomouci na Horním náměstí.... atd) , počínaje datem 1. října, dokud nedosáhneme požadovaných změn. 
 
Systém parlamentní demokracie v naší zemi selhal. Politické strany jsou ovládány gaunery chtivými peněz a moci. Ti za dvacet pět let  dokázali promrhat a rozkrást státní majetek ve výši několika bilionů a ještě udělat obrovské dluhy. Nastal čas volat je k zodpovědnosti, a také nahradit tento destruktivní systém přímou demokracií, kde o všem důležitém budou rozhodovat občané pomocí referend. V první fázi, dokud se poměry nestabilizují, bude nutno propojit systém přímé demokracie s prezidentským. To znamená, že veškeré rozhodující pravomoci, včetně jmenování ministrů a řízení vlády, převezme přímo volený a referendem odvolatelný prezident. Pokud se lidé tak rozhodnou, nový prezident dostane mandát uvést tuto zemi do pořádku, volat k zodpovědnosti tuneláře, zloděje, lichváře, kmotry i další parazity, přijmout opatření zabraňující nelegální migraci a islamizaci země, obnovit normální poměry, kdy slova jako čest, morálka, služba vlasti nebudou jen prázdnými slovy, ale běžným vybavením nových představitelů státu....
 
V Ústavě stojí -  lid je zdrojem veškeré moci. Nevzdávejme se tohoto práva.

Přijďme si v sobotu  1..října 2016 ve 14 hodin na náměstí svých měst  převzít to, co nám patří - rozhodování o našich osudech a řízení této země. 

www.holesovskavyzvasp.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Alena Vitásková: Ve tři hodiny ráno

17:33 Alena Vitásková: Ve tři hodiny ráno

• Dne 22. 6. 1941 – fašistické Německo a jeho spojenci přepadli Sovětský svaz • Začala genocida slov…