Slávek Popelka: Vláda i jiné orgány moci se dopustily vlastizrad

10.09.2014 13:39

Česká vláda a jiné orgány moci ztratily mandát vládnout našemu lidu tím, že se dopustily vlastizrad na našem národě.

Slávek Popelka: Vláda i jiné orgány moci se dopustily vlastizrad
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stop vládě!
reklama

Při vlastizrádném rozdělení republiky.

Při vytvoření článku 10a nové Ústavy, který uvádí, že pravomoci orgánů České republiky mohou být přeneseny na mezinárodní organizaci.

Při připojení k Evropské unii, a tím předáním moci cizímu subjektu. Tímto aktem ČR přestala existovat jako stát, ale stala se neoprotektorátem západoevropských mocností. Tohle lidi v referendu pro připojení k EU nevolili, bylo jim to zamlčeno. Tímto aktem se EU stala našim okupantem a naše vlády jsou vlády protektorátní, kolaborantské, nezákonné.

Dalšími vlastizradami jsou doživotní imunita politiků, která je největší na světě, dále neoficiální imunita soudců, zmanipulované volby cizími a jinými vlastizrádnými médii, vytvoření policejní oligarchní kolonie namísto demokracie, dalšími vlastizradami jsou církevní restituce, prolomení Benešových dekretů a postupimských dohod restitucemi Havla, Schwarzenberga a spol., tolerance kanceláře  Sudetoněmeckého landsmanschaftu v Praze, který byl po válce záložen vysokými protičeskoslovenskými nacistickými špiony z doby Hitlera.

Těmito vlastizrádnými akty ČR jako taková přestala právně existovat a žádný soud, advokát, poslanec, policista, soudce, prezident, státní zástupce atd., nemá oprávnění vykonávat úkony, protože to je ve státě, který neexistuje.  Český stát vstupem do EU zanikl. Zanikla zákonodárná moc. Proto vznikl Občanský tribunál, jako nejvyšší dočasné státní zřízení.

Bez práva, které bylo odevzdané cizí moci, tedy EU, 1. 5. 2004, jsou nelegální i exekuce, protože se jedná o soudní záležitosti, a takto formulované pohledávky nemůže řídit nikdo, kdo neexistuje, ale retribuční právo Občanského tribunálu, jakožto dočasného orgánu státní moci, je platné.

Karty se otáčejí a mravnost, morálka, spravedlivé zákony, řádné platy a důchody, ale i majetková a trestněprávní zodpovědnost přichází. Je na nás všech, jak rychle to nastane. Nesmíme podporovat kolaboranty! Nesmíme věřit vlastizrádcům! Společně obnovíme co nám všem patří – svobodnou republiku!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Názory, ParlamentniListy.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Macek: Budeme platit jako mourovatí

11:10 Miroslav Macek: Budeme platit jako mourovatí

Páteční glosy Miroslava Macka