Slávek Popelka: Význam a vývoj Holešovské výzvy

29.05.2012 9:14

Název Holešovská výzva vznikl v prosinci roku 2011 , kdy se několik občanů sešlo v Holešově s cílem něco změnit v politickém dění v České republice...

Slávek Popelka: Význam a vývoj Holešovské výzvy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Slávek Popelka
reklama

Při svém rokování se shodli na tom, že nemohou dál nečinně přihlížet k tomu, kam je český národ vlečen a jaká propast na konci této cesty národ čeká a že je nejvyšší čas,  aby český národ prozřel a povstal proti dosavadní lživé a nekvalifikované vládě, parlamentu a prezidentovi ČR.

Jak řekli, tak udělali a v lednu svolali konferenci Holešovské výzvy, která se konala v Tesle Holešovice. Pozvali všechny sympatizanty, iniciativy a hnutí v České republice a oznámili svůj záměr o tom,že budou otevřeně  a nezištně hlásat pravdu o zbídačeném  stavu naší země  o tunelování a zločineckém spiknutí vládních kruhů a jejich lobistů ,kteří pracují proti občanům naší republiky. Zvlášť o  tvorbě zákonů,pro které hlasuje a uzákoňuje  všehoschopný,bezostyšný a nestydatý  parlament této země pod vedením prezidenta České republiky. Zákony, mají sloužit občanům, nikoliv vládním činitelům pro organizovanou trestnou činnost jako je plenění státu , rozkrádání národního majetku a korupce .Zákon nesmí dovolit,aby zvolení zástupci vlády republiky byli za své prokázané trestné činy  ve své poslanecké  imunitě nepotrestatelní  a neodvolatelní!!! Naopak tyto trestné činy by měly být kvalifikovány jako velezrada národa! Proto se za podpory sympatizantů HV ,hnutí Čas na změny,Občané 2011,ProAlt a dalších  15.3. konala celoplošně  ve všech větších městech 1.demonstrace HV proti vládě a prezidentu ČR. A podařilo se  vzbudil se a myšlenku Holešovské výzvy oslavoval celý český národ s výjimkou lobistů a korupčníků vlády a parlamentu,tedy osob, kteří se \společně s nimi vezou či jinak mají své jisté desátky zajištěny.

Většina českého národa povstala a nebojí se dnes  otevřeně promluvit.          

Od 15.3.2012 se začalo  po celé republice s podepisováním  Petic za napáchané škody národu a jeho práva.

Petice za demisi vlády,
Petice za provedení důkladné kontroly privatizace národního majetku včetně kuponové privatizace
Petice za zákon o odškodnění poškozených a podvedených občanů v ČR
Petice proti ratifikaci smlouvy ACTA
Petice za svobodu projevu /proti rozsudku Romana Smetany/

Od této chvíle se  HV  podařilo nastartovat většinu občanů a sdružení v české zemi k tomu,aby o svá práva bojovali, tak jak jim bylo Ústavou České republiky slíbeno a ustanoveno.

Vstup a význam Holešovské výzvy do politického dění v ČR se  stal natolik populární, že nastalo,jak již to v každém vývoji bývá,oddělování zrna od plev,samozřejmě s úmyslem zakladatelům HV ublížit. Shrnutí všech trapných událostí bylo již mnohokrát zveřejněno a proto se sympatizanté původní HV nebudou těmito útoky na původní HV nadále  veřejně zabývat.

Cílem HV je sjednotit český národ, nikoliv popuzovat či vyvolávat další spory. Každý si zvolil svoji cestu,kterou chce svá práva hájit, ať již formou transformace do hnutí či sdružení. NEJSME   PRAVICE  ANI   LEVICE – to je třeba,aby si lidé v zemi uvědomili a brali nás jako část národa,kteří nejsou spokojeni s politickým rozkrádáním naší země, s politikou, která způsobila rozpad socialního zázemí občanů ČR a nedostatek pracovních míst, s politikou, která zapříčila pád střední vrstvy, s politikou, která zavinila bídu nejen seniorům ,ale i lidem v produktivním věku, s politikou, která nepřinesla českému národu demokracii a svobodu.

Reformy střídají reformy, ale nikoliv pro dobro občana, nýbrž pro větší desorientaci národa k tomu, aby mohla vládnoucí garnitura a jejich lobisté odklánět co nejvíce finančních prostředků na svá konta v daňových rájích. Cena el.energie stoupá nad úroveň ceny v  členských státech  EU, ačkoliv jsme největším výrobcem  el.energie na jednoho občana na světě.ČEZ zůstává stále obestřen největším tajemstvím v historii,kam vlastně peníze putují, nikdo neví a těžko budou dohletatelné.!! Státní kasa je neustále prázdná …… kam zmizela většina státního pokladu? Atd…

A zde je důvod, proč  se lidé jako jsem já a další spojili a šli za cílem svrhnout tuto drancující a nebezpečnou vládu  a pokusit se uvést do České republiky takový řád a politický režim, který nám umožní v této zemi opět dýchat,pracovat,podnikat a svobodně  v pokoji bez cenzury žít. Oznamuji tedy  tímto všem provokatérům a pomahačům zla , kteří nám a myšlence Holešovské výzvy chtěli jakkoliv ublížit, že  přes všechny potíže , které nám v průběhu naší činnosti vytvořili  se svého cíle nevzdáme a budeme nadále bojovat za  naše práva občanů této země!

Věřím,že čistá myšlenka Holešovské výzvy získá nejen zpět původní sympatizanty,které tyto hrozivé  kampaně proti HV zpochybnili, ale naopak se naše řady rozrostou o další slušné a poctivé příznivce, kterým nejde o křesla, nýbrž o zlepšení životní úrovně v naší zemi. NEBOŤ, .. po celou dobu těchto nechutných ataků na HV lidé skutečné Holešovské výzvy neseděli doma s rukama v klíně , nýbrž připravovali a připravují další povzbuzující aktivity k ráznějšímu ukončení této hanebné vlády a jejich kompliců, kteří 21 roků plenili nejen náš stát,ale i naši morálku a českou
 identitu.

Původní HV  trvá na svém a to jak na volbách od zdola s heslem „Každý má právo vědět,být slyšen a rozhodovat o své vlasti“, tak i na uzákonění   obecně platného referenda.

Probíhající akce HV každou středu na Hradčanském náměstí „ Klaus z Hradu na hrad Mírov“ bude tuto středu okořeněna čestnou stráží Pražského hradu aktivistů Holešovské výzvy od 16.oo hod.

Jsme lidé hrdí a čestní na myšlenku Holešovské výzvy o lepší budoucnost národa. S národem si nezahráváme a sliby plníme.

 Slávek Popelka

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivan David: Prezident Trump - bývalý a budoucí?

14:37 Ivan David: Prezident Trump - bývalý a budoucí?

Ve svém prvním projevu po odchodu z Bílého domu prohlásil bývalý US prezident Donald Trump, že jeho…