Slávek Popelka: Zavřít Bakalu i se Sobotkou

17.01.2016 9:45 | Zprávy
autor: PV

Pan Bakala se prokazatelně dopustil podvodu, když porušil svůj slib prodat horníkům za výhodnou cenu byty OKD, které od státu získal za směšnou cenu.

Slávek Popelka: Zavřít Bakalu i se Sobotkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lídr Holešovské výzvy Slávek Popelka

Místo toho jim je léta pronajímal za nájemné výrazně vyšší, než bylo v té době obvyklé. Způsobil tím v regionu sužovaném nezaměstnaností  řadu lidských tragédií a zhoršil kvalitu života tisíců lidí. I oficiální média přiznávají, že vysál z regionu sumu v řádech stovek miliard... V normálně fungující zemi by takový člověk už dávno  seděl v kriminále.

A s ním zřejmě i pan Sobotka, který mu toto jednání umožnil, zřejmě za odpovídající sumu jak na jeho soukromý účet, tak i do stranické pokladny ČSSD, a po léta ho kryl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Politické školení mládeže v režii V. Moravce a ČT

12:17 Jiří Paroubek: Politické školení mládeže v režii V. Moravce a ČT

Na Štědrý večer jsem k svému překvapení zahlédl na ČT24 od 21 hodin probíhající pořad Václava Moravc…