Stanislav Novotný: Lůďa Sekyra, parťák kmotra Mrázka, sponzoruje koncert pro budoucnost!

03.11.2019 16:19 | Zprávy
autor: PV

Dne 17. 11. nám do temnoty posvítí jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu. Zprohýbaní si holt převrat (po)hlídají.

Stanislav Novotný: Lůďa Sekyra, parťák kmotra Mrázka, sponzoruje koncert pro budoucnost!
Foto: Radim Panenka
Popisek: Bývalý policejní prezident Stanislav Novotný

Parťák kmotra Mrázka a jeden z nejodpudivějších symbolů polistopadového marasmu Luděk Sekyra sponzoruje tzv. koncert pro budoucnost. Chce nám 17. listopadu posvítit do temnoty. To fakt nemá chybu! Jak signifikantní a přesné! Jak dokreslující! Jak vysvětlující!

V (po)hlavních rolích uvidíte…

Na pódium nám předlistopadový komunista a známý udavač pozval staré páky. Vystoupí mj. normalizační kádrovák v masce kněze, dále biskup, jenž se bojí vlastních dětí, distributor dobra Made in USA, diplomat, jehož neuměle přepsali v seznamu spolupracovníků StB na ženskou nebo Sorosův vedoucí novodobého českého VUMLu…Také tam bude Lída Rakušanová. Ano ta, jež odvysílala lživou informaci Petra Uhla, kterak že zhynul Martin Šmíd pod obušky a kopanci policejních bot. Shodou okolností jsem deset metrů od údajného ubití Šmída (Zifčáka) ztratil vědomí po ráně do hlavy. Stalo se to 17. listopadu 1989 zhruba v místech, kde dnes zdobí zeď Schirdingovského paláce patetická deska na paměť tehdejších událostí. Hromádka hadrů, kterou jsem viděl, zřejmě skrývala poručíka Zifčáka. Petr Uhl ovšem klidně referoval o něčem, co nedokázal ověřit, protože… a paní Rakušanová zase odvysílala lež. Smutný to doklad, že moc si přála změny více než obyvatelstvo samé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Rozhodnutí soudů

Když se vám rozhodnutí soudů nelíbí, tak je znevažujete a vlastně tím podrýváte důvěru v soudy. Nestačí, že je mizivá důvěra v politiky? Proč ještě rozvracet důvěru v soudy? Dokážete uznat, že soudy rozhodly správně, i když se vám to nelíbí? Co je teda pro mě zarážející je ne rozsudek, ale to, že by...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

12:16 Vladimír Pelc: Do půlnoci u Ústavního soudu objednáš, ráno v Baxaboxu máš

Slogan do titulku jsem si vypůjčil z internetové diskuse. Je dobře, že národ má smysl pro humor. Jen…