Štěpán Křeček: Akcie společnosti Nokia prožily volný pád

25.10.2019 7:33 | Zprávy
autor: PV

„Společnost Nokia naštvala investory, když její vedení rozhodlo, že nevyplatí dividendy za třetí a čtvrté čtvrtletí loňského roku. Nokia přitom přiznává, že je pro ni obtížné vyjít s penězi. Do budoucna však plánuje, že výplatu dividend obnoví,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Štěpán Křeček: Akcie společnosti Nokia prožily volný pád
Foto: BH Securities
Popisek: Ing. Štěpán Křeček, MBA, hlavní ekonom BH Securities

Zatímco ještě ve středu se akcie společnosti Nokia obchodovaly na pražské burze za cenu 122 korun za kus, včera si je lidé mohli koupit za 96 korun za kus. Propad byl vyvolán oznámením výsledků hospodaření za třetí čtvrtletí letošního roku. Nokia ruší výplatu dividend a zhoršuje svůj výhled tržeb i zisků na rok 2020.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zuo Wenxing: Princip jedné Číny je nezlomný

18:30 Zuo Wenxing: Princip jedné Číny je nezlomný

V dubnu letošního roku přijal generální tajemník ÚV KS Číny Si Ťin-pching v Pekingu delegaci Kuomint…