Štěpán Křeček: Počet volných pracovních míst roste. Desetitisíce lidí odmítají pracovat

10.09.2018 15:46 | Zprávy
autor: PV

I přes rostoucí počet neobsazených pracovních míst si můžeme všimnout, že desetitisíce lidí odmítají pracovat a raději preferují život na sociálních dávkách.

Štěpán Křeček: Počet volných pracovních míst roste. Desetitisíce lidí odmítají pracovat
Foto: BH Securities
Popisek: Ing. Štěpán Křeček, MBA, hlavní ekonom BH Securities

„Dlouhodobě nepracující skupiny osob zatěžují sociální systém a přenášejí škodlivé vzorce chování při výchově dětí. Je proto nutné, aby se na tento problém zaměřili terénní pracovníci a postupně začlenili dlouhodobě nezaměstnané zpět do pracovního procesu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jaroslav Kuba: Šícha aneb tuzemským „přátelům“ Posseltova SL se nesmí stát v cestě

13:20 Jaroslav Kuba: Šícha aneb tuzemským „přátelům“ Posseltova SL se nesmí stát v cestě

Ústavní právník Jaroslav Kuba vysvětluje své setkání s přáteli sudetoněmeckého landsmanšaftu. Zejmén…