Svatopluk Otava: Aby tak těm sudeťákům Herman nezaváděl nějakou ideologickou diverzi…!

15. 5. 2016 8:26

Poplesat, poklábosit, pogratulovat a popřát mnoho zdaru při vzkvétající revanšistické činnosti jede ministr zcela kolaborantské (prý) České vlády Daniel Herman do Bavor. Profesionální kariéristický honimír, židovský katolík či katolický sionista?, křesťanský šíita nebo perský islamista? Šejtán i čert se vyznej v širokém názorovém rozkročení zběhlého kněze.

Svatopluk Otava: Aby tak těm sudeťákům Herman nezaváděl nějakou ideologickou diverzi…!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

Němci prohráli válku? Tak to se tedy, Češi, styďme

Jisté však je to, že Berndtu Posseltovi jede vyřídit upřímné a ponížené pozdravení současného místodržícího Osmansko-alemánské říše v protektorátu Čechy a Morava soudruha-přítele Sobotky. Budou proslovy, pak mejdan s bavorskými klobáskami a pivkem, a v dělné atmosféře budou dále vyhasínat již skoro vyhaslé Benešovy dekrety.

Čechové budou jemně vyzýváni k nekonečnému stydění se za to, že splnili „odvěkou“ sudetskou touhu po „Heim ins Reich“ a v roce 1945 organizovaně odsunuli většinu toužících domů, do zmenšené, nyní však zase unijně bobtnající Říše. Po procesu stydění budeme vyzýváni též k omluvám a bití čely o zem, což je dnes v Alemánii takový dobře zakořeněný, vazalský zvyk.

Pro jedinou rozvědku Herman nepracuje. Pro ruskou…

Jaké politické zadání však vlastně otec Herman bude skutečně plnit? Spokojí se s primátem prvního českého ministra líbajícího sudeťákům nohy? Nebude snad pravým úkolem politického janičára ve službách MOSSADu nějaké to lobbování za lidumily z íránské neziskovky MEK? Nevíte, co to je? Stále prý teroristická organizace Lidových mudžáhedínů íránské provenience, kterou několikrát vyhodnotilo americké ministerstvo zahraničí jako nesmírně extrémistickou organizaci disponující až 2 000 tanků a obrněných vozidel sloužících argumentační naléhavosti sdělovaných myšlenek…. A dobří přátelé imáma Hermana.

Za tuto nadaci konečně orodoval i na vlnách Českého rozhlasu, kde opakovaně vysvětloval svou katolicko-židovskou náklonnost k lidovému mudžáhedinismu. „Úkolem návštěvy (v Praze) bylo získávat podporu pro vyškrtnutí Lidových Mudžáhedínů ze seznamu teroristických organizací, protože bojují proti současnému íránskému režimu.“

Naši bastardi – náš vzor…

Čili – po způsobu vedení praktické politiky, jenž si ideově i prostorově rozměrný Daník osvojil za svého studijního pobytu v americkém Daytonu –„jsou to mizerní bastardi, ale jsou to naši mizerní bastardi“! Ale v bavorském sudeťáckém Heimu přece mají své základny sunnitští Osmané a arabští obohatitelé německého genofondu! Nebude mít šíita Herman problém vysvětlit jemné předivo geopolitiky pod vedením USA sunnitskému sudeťákovi Posseltovi?

No, kdyby se snad oba pánové v nějakých těch politických nuancích malinko ztráceli, k jednotnému názoru je jistě přivede základní jednotící myšlenka. Je třeba konečně dotáhnout do konce už téměř povedené docivilizování České kotliny vypuzením otravného slovanského živlu. Otcům pokračovatelům pangermanismu Hitlerovi, Himmlerovi a Heydrichovi k tomuto Bohu – Alláhovi libému počínání nebyl trapnými ruskými okolnostmi dopřán dostatek času.

Heil! Jehova akbar…

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

P. C. Roberts: I neúspěšný impeachment poslouží demokratům

7:33 P. C. Roberts: I neúspěšný impeachment poslouží demokratům

Všechny tři předcházejí pokusy Sněmovny reprezentantů zbavit amerického prezidenta moci procesem imp…