Svatopluk Otava: Je to prekérní. Ministr Chovanec vyhlásil válku CIA

06.01.2017 14:39

A kdyby jen této americké tajné službě. Vlastně i dalším šestnácti americkým službám podobného typu, rovněž tajným službám zemí NATO a EU, mainstreamovým médiím, které vycházejí v internetové podobě a spoustě „zpravodajských“ webů, jako jsou u nás třeba Svobodné fórum či Britské listy.

Svatopluk Otava: Je to prekérní. Ministr Chovanec vyhlásil válku CIA
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr vnitra Česka Milan Chovanec
reklama

Proti všem!

Což o to. Náš národ již tradičně uvykl bránit svou svobodu i proti koncentrované moci snažící se ji pošlapat. Historicky jsme skutečně v patnáctém století válčili proti tehdejším „nositelům hodnot“, „civilizace“ a „našeho způsobu života“ zhoufovaných do „mezinárodní koalice“. Asi tak po čtvrtém nebo pátém velkovýprasku se pak se západními civilizátory dokonce dalo jednat.

Ale byla tehdy přece jen jiná společenská atmosféra a bez ohledu na 1,06% HDP, co dnes vydává stát na svou sebeobranu, byly i jiné technologické podmínky. Jednoduše – cepů bylo dost prakticky v každé rodině a vzít takové přesvědčovátko do ruky zvládl každý chlap či naštvaná ženská.

Vzal toto vše kyberprostorový moderní husita Chovanec jako bojovník za pravdu proti lži a nenávisti v úvahu? Skutečně už situace nazrála tak dalece, že svůj národ a čackého ministra vnitra budeme všichni bránit až do těch hrdel a statků? Oni se všichni ti lháři a manipulátoři s veřejným míněním jen tak snadno nedají. A lhát a vymýšlet a manipulovat budou o sto šest. Zatím se totiž nezdá, že by se nového vnitráckého odboru, nazvěme jej zkráceně RF (Romancovic famílie), příliš lekli.

Tak s čím tedy začneme?

Lze doporučit, že na úvod by měla paní Romancovová vyslat šiky svých kyberbojovníků rovnou proti americkým manipulátorům a – takříkajíc – bodnout draka přímo do tlamy. Jedna z obrovských lží, kterou vyhlašovatelé Poslední světové války vypustili do světa, určitě stojí za odhalení a viníky je nutno tvrdě ztrestat.

Bajku o útoku ruských hackerů proti energetické soustavě USA prostřednictvím zavirování elektrárny ve Vermontu vyvrátila jak dotčená elektrárna, tak i někteří příčetnější američtí novináři. Žádné dementi na toto téma však nebylo zaznamenáno  v České televizi (vychází i „live“ na internetu) nebo na webech jako už zmiňované Svobodné fórum či Britské listy.

Tak jak se s tím Chovancovi vykladači jediné pravdy vypořádají? Doporučí snad orgánům činným v trestní řízení stíhat ředitele CIA, nebo FBI? A mají naši pravdíci vůbec potenciál vyšetřit autory těchto lží? Má pod sebou tím pádem rozkývanou židli i udavačský šéfredaktor Čulík nebo třeba zběhlý kněžík Jandourek?

I bájný Sisyfos by se zapotil

Kdyby měl před sebou takovou robotu, jaká čeká milovníky pravdy na Chovancově ministerstvu. Nebude snadné dokázat panu Čulíkovi úmysl lhát, když po léta zásobuje internetové čtenáře „zprávami“ ze Sýrie z dílny SOHR, která „monitoruje“ situaci z Anglie a ze svých filmových laboratoří z Egypta zásobuje západní mainstream zaručeně „pravými reportážemi z Aleppa“.

O moc  snažší nebude ani dokázat panu Jandourkovi úmysl lhát, když tak nějak umně zkoušel těm hloupějším podsunout „fakt“, že prý nějaký Svatopluk Otava v žoldu ruských webů píše štvavé články o ruském lvím podílu na výsledku II. světové války v Evropě. Každý, kdo čte Svobodné fórum přece ví, že válku vyvolalo Rusko, devastaci zemí SSSR si na Hitlerovi přímo vyprosilo a na konci obsadilo spoustu zemí, „sláva Ukrajině“…..

Možná, že manželé Romancovovi (on v tištěném médiu, ona v čele bojovníků za pravdu) by měli pro začátek seznámit veřejnost s blahodárným působením homosexuálního porna na ideové zrání pravdymilovných aktivistů, kteří pak mohou dorůst až velikosti známé pornostár Jakuba Jandy z think tanku Evrropské hodnoty. Pravdoláskového spřízněnce, s nímž paní Eva Romancovová, nikoli prý šéfka, ale „jen“ koordinátorka Chovancových kyberpráčat tak ráda smysluplně a láskyplně tweetuje, kdykoli ji ovšem časově náročné koordinátorství tuto drobnou radost dovolí.

No – práce bude dost a dost. Tak si tedy na první výsledky neohrožených pravdymilů počkejme. Veritas vincit – pravda vítězí – píše na na prezidentské standartě. A koneckonců – je to pravda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vladimíra Bondarenková: Zpět k silnému státu. Jinak v drsném 21. století nepřežijeme

23:00 Vladimíra Bondarenková: Zpět k silnému státu. Jinak v drsném 21. století nepřežijeme

Nové možnosti rozvoje státního a polostátního vlastnictví jsou: reetatizace, společné podniky a stát…