Svatopluk Otava: Zavřeme vám huby! To je cíl tzv. protikuřáckého zákona

01.09.2017 8:53

Žádná „ochrana zdraví před škodlivými a návykovými látkami“ (jak zní vlastně přesnější definice tzv. protikuřáckého zákona), žádná osvěta v podobě smysluplné práce, kdy se lidem vysvětlí škodlivost návyku kouření, také žádný zájem na tom, aby snad cigaretový kapitál přišel o své nekřesťanské zisky z předražených tabákových trubiček.

Svatopluk Otava: Zavřeme vám huby! To je cíl tzv. protikuřáckého zákona
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto

Druhořadé potraviny, přesčasové stresy a porno všech podob nevadí?

Poněvadž kdyby shora uvedené bylo cílem legislativního paskvilu, odvážní zákonodárci by museli vykročit cestou vedoucí k postavení obchodu s tabákem zcela mimo zákon. Což je čirá utopie a tak jasná pitomost, že ani fanatická pobočnice ministra zdravotnictví, zlatovlasá víla Arnoštka, do takové politické sebevraždy svého chlebodárce Ludvíka nepovede.

Koneckonců – zdraví národa je vládě, stejně jako ministerstvu zdravotnictví úplně šumafuk. Potravinový obchod s odpadními drobty ze západních stolů, jak jej desetiletí praktikují německé, holandské či rakouské řetězce vadí pramálo, byť se třeba současný profesionální bezvěrec a ministr zemědělství Jurečka předvolebně křižuje, že za nápravu „bojuje“. Lže samozřejmě, jako každý „věřící“ politik z lidovecké líhně. Česká legislativa je dostatečně nadána mocí zamezit těmto hnusným kšeftům, jak už bylo střízlivějšími odborníky z oboru ekonomie i práva dokázáno mnohokrát. Je ovšem nemyslitelné, aby východoevropští obyvatelé kolonií požívali stejně kvalitních potravin, jako západní überrmeschenn.

Také otrokářské překračování pracovní doby, co denně předvádějí už zmiňované řetězce, ale i průmyslové podniky patřící západním investorům zřejmě nevolníkům z České kotliny zdravotně prospívají. Přesčas, přesčas, přesčas, abyste se užvili, nakrmili děti, zaplatili nájmy, jakž takž vychovali další tupou generaci nevolníků bez mozků, pravidelně mrzačených reklamou a pseudokumštem z dílen „kulturní fronty“, „kavárny“ a „hodnot“.

K duševnímu vývoji pak přispívá znalecké tlachání o „obohacujícím“ vlivu islámského nájezdu na Evropu, bezbřehá konzumace porna od chvíle, kdy batole na notebooku zvládne stisknout klávesu, „vyučování“ o „právech“ sexuálních menšin (jednodušeji výchova zvrhlostí i nejtěžšího kalibru), vtloukání tezí o zastaralosti rodiny (dostaneš doma facku? – žaluj rodiče!, dostaneš ve škole záhlavec? – učitel je bez místa!, zkopal jsi v metru penzistku do bezvědomí kvůli tomu, že neměla v peněžence dost na perník? – ach, jak jsi chudáčku frustrovaný….!). A hazard? Oficiálně sem tam sice vypoklonkovaný na okraj měst, ale svou roli už vlastně splnil. Spoustu rodin rozvrátil a nakonec vyprodukoval i skvělého kandidáta do prezidentských voleb.

Co nejvíc vadí na hospodě? Inu –brblaví Češi….

Proč se tedy Český stát pod bruselskou kuratelou ve věci kouření chová papežštěji, než papež? Opravdu jsou zakouřené plíce, nejrůznější typy rakovin (postihující i nekuřáky), ischemická choroba srdeční a další neduhy hlavním důvodem tak brutálního boje proti cigaretám?

Ale kdež! Sněmování, pokec, výměna názorů – to je ten motiv. Nejen povídání o sportu, ženských (chlapech, abychom byli korektní), o politice. O politice! To je to, čemu se má zamezit. Nadávání na výprodejce státní suverenity, na politické šíbry a kšeftaře, politické debaty o korupčnících, jimž se nic nemůže stát, o sobotkovštině v oblasti znásilňování už tak benevolentní legislativy – zkrátka o bordelu v této zemi.

O těchto záležitostech totiž zhusta sněmují Češi v hospůdkách u piva, při mariáši, s cigárkem v ústech. A tak to tedy prrrr! Ono vás to přestane bavit chodit na nás nadávat beztrestně do hospody!, sní pan Ludvík s Arnoštkou. Ale jak to zařídit…? Přece jen tak naráz jim tu hospodu zabavit nemůžeme.

„Já už jsem na to přišla, Ludvo! Otrávíme je. Otrávíme je tak, aby je přestalo bavit do těch hospod chodit. Zakážeme těm šmejdům kouření! A kdo nebude poslouchat, dostane pokutu! Zkrátka – vyhlásíme proti Čechům sankce…“

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

koaliční potenciál

Otevřeně uznáváte, že ANO nemá téměř žádný koaliční potenciál. Čím to podle vás je? A jak to změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bohumír Dufek: Podporou pravicového kandidáta tak de facto uzavřel své trapné působení ve vedení české sociální demokracie

20:18 Bohumír Dufek: Podporou pravicového kandidáta tak de facto uzavřel své trapné působení ve vedení české sociální demokracie

Předseda ASO B. Dufek k podpoře Petra Pavla v prezidentské volbě od předsedy ČSSD M. Šmardy