Svaz pacientů: Dětí vážně poškozených po očkování není u nás jen mizivé procento

01.09.2015 20:34 | Zprávy
autor: PV

Prohlášení Svazu pacientů ČR k novému rozhodování Poslanecké sněmovny s očkováním dětí.

Svaz pacientů: Dětí vážně poškozených po očkování není u nás jen mizivé procento
Foto: Hans Štembera
Popisek: Luboš Olejár, prezident Svazu pacientů ČR

Svaz pacientů ČR se znovu obrací na žádost rodičů na poslance Parlamentu České republiky, aby při svém rozhodování vzali v potaz medicínské složitosti mnohá děti a dali možnost individuálnímu očkovacímu postupu.

Prohlášení Svazu pacientů ČR k očkování dětí.

Svaz pacientů ČR podpořil rodiče dětí poškozených po očkování k vydání brožury s názvem "Jak zasáhl systém očkování do života některých rodin." Rodiče se rozhodli k vytvoření publikace na základě negativních osobních zkušeností s povinným očkováním dětí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Pavel, Kolář a spol. eskalují situaci

15:49 Jiří Paroubek: Pavel, Kolář a spol. eskalují situaci

A zakrývají, o co tady jde. Jde jen a jen o prachy.