Václav Kovalčík: Ekonomický růst ČR není zásluhou "politických trafikantů," ale občanů

19.11.2018 12:04

Pořád nám je mediálně ukazována pýcha a lesk zaprodaných potentátů a eurohujerů, kteří si dokonce přivlastňují zásluhy, co se týče hospodářské prosperity a nízké nezaměstnanosti okleštěného českého národa. Za ekonomický růst a prosperitu může celý národ, za neustálé zadlužování českého národa političtí trafikanti z řad prohnilé pravice a levice.

Václav Kovalčík: Ekonomický růst ČR není zásluhou "politických trafikantů," ale občanů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

Někdo však může namítnout, že za to všechno můžou občané, kteří chodí volit, anebo nevolí. Jsem toho názoru, že nelze všechny házet do jednoho pytle.

Dále mě napadá názor, že by Česká republika a její občané měli vymáhat rozkradené a vytunelované bilióny, které se zločinně "rozkutálely" po celém světě. Političtí a ekonomičtí odborníci musejí zapracovat na vymáhání těchto škod, které způsobil zločinný západ a jeho přívrženci. Právě přívrženci prokletého západu se podobají nebezpečné sektě!

Již z uvedeného marasmu vznikají prohry, zrady, útlak, války a kriminalita celosvětové politiky, kde se rovněž sahá k nesmyslným sankcím, válkám a blokádám ze světa financí.

Za církevní restituce bohužel není pořízená např. rozsáhlá síť  občanských pomocí  a zdravotních zařízení, peníze určené na církevní restituce by potřebovaly i památky, rostliny a zvířata. Církevní restituce tak hodnotím jako neadresný způsob toku financí ze státního rozpočtu.

Máme nadále financovat zneužívání sociálních dávek, stavby nápravných zařízení, politické trafiky, drancování životního prostředí? Máme nadále financovat plivání a výsměchy vůči našemu národu? Dotování pochybných neziskovek ze státního rozpočtu nepřipadá v úvahu. Každé hospodaření doma i ve světě musí přehodnotit a zkvalitnit systém přerozdělování veřejných financí.

Václav Kovalčík, Zlín

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

21:39 Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

Prohlášení předsedy ČBK k některým kandidaturám do poslanecké sněmovny