Václav Kovalčík: Na státu parazitující neziskovky a chráněné dílny musejí být zrušeny

24.01.2019 19:04 | Zprávy
autor: PV

Jsou to hrozné finanční tunely dotovat neziskové organizace, rádoby obecně prospěšné společnosti a rádoby chráněné dílny, které dávno neplní svoje poslání, jenom zneužívají svého názvu k podvodům a špatným službám. Dále podvádějí, šikanují a vykořisťují zdravotně postižené a handicapované.

Václav Kovalčík: Na státu parazitující neziskovky a chráněné dílny musejí být zrušeny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdravotně postižení - ilustrační foto

Měl jsem s jednou organizací hroznou zkušenost, s níž jsem nedávno vypověděl smlouvu. Nejprve pohádky, jak snadno všechno zařídit, pak studená sprcha ve formě omezování a eliminace přání klientů.

Bohužel zaprodané a prohnilé církve v Ekumeně "z potu a krve" nejen věřících dotují prohnilé a podvodné struktury, které vůbec nepomáhají, ale vysávají peníze předluženého státu!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

ČT

Zpravodajství ČT moc nesleduji, i když jiné jejich pořady mám ráda. Nevím tak, co se přesně stalo, že tvrdíte, že způsob, jakým o změně financování informují Česká televize a Český rozhlas je selhání médií veřejné služby. V čem? To tvrdíte nějaké lži?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sandor Borfo: Pravda a mýty o vlastnictví bytů a dostupnosti bydlení

17:47 Sandor Borfo: Pravda a mýty o vlastnictví bytů a dostupnosti bydlení

Změna společenského zřízení pro roce 1989 mimo změny vlastnictví řady firem, bank apod. také velmi r…