Václav Kovalčík: Německý fanatismus a extremismus pokračují i v 21. století

31.08.2018 20:10

Ve zmanipulovaném německém národě opět zvítězil fanatismus a extremismus, tentokrát v prohloubení uprchlické krize, která ničí původní obyvatele. Právě ti musí, dalo by se říci, svou hloupostí a naivitou snášet kriminalitu ze strany muslimských uprchlíků.

Václav Kovalčík: Německý fanatismus a extremismus pokračují i v 21. století
Foto: PL.cz
Popisek: Rozzuřený dav odpůrců německé kancléřky Angely Merkelové
reklama

Tito uprchlíci záměrně vysávají německý sociální systém, paradoxem je stále velká popularita německé kancléřky Angely Merkelové, jež zavinila svou politickou hloupostí mnoho lidského utrpení, stejně jako Adolf Hitler.

Adolf Hitler a nacisté měli ve svých sympatiích fanatický islám, okultismus, magii a nadpřirozené jevy. Pokud by skutečně pronikli do záhad neznámé vědy, tak by bylo, dle alternativní historie, s celým světem zle. Stejně jako dnes se německý dav nechává manipulovat Angelou Merkelovou, a proto německá hegemonie v Evropské unii diktuje postkomunistickým zemím neúnosná, absurdní a smrtící ultimáta a požadavky. To vše v politice, ekonomice pod taktovkou nacistických splínů. Do těchto nacistických zločinů v dějinách se též namočilo i vedení katolické církve.

Německá pravice, která zároveň demonstruje, by si měla uvědomit, že Adolf Hitler vlastně měl rád brutální muslimy než pokojné církve, že rovněž toužil po moci nad celým světem za každou cenu, vlastně chtěl vytlačit všechno pokojné a "měkké". Jeho brutalita směřovala k ovládnutí a dobytí všech náboženských a vědeckých grálů.

A proto není rozdíl mezi dnešní dobou a dobou minulou, neboť se dějiny rovněž opakují ve zničení, tentokrát rozpadu prosperujícího Československa, ve vzniku okleštěné a zaostalé České republiky, kterou prý lze "donekonečna finančně a politicky vysávat".

Jak dlouho si to Češi a ostatní národy nechají líbit, nevím, přesto jsem toho názoru, že Evropská unie by se měla rozpadnout, že Česká republika by měla vystoupit spolu se Slovenskem z Evropské unie a NATO, že by měl vzniknout opět společný prosperující stát Čechů a Slováků, záruka pokoje, míru, vyspělé a fungující demokracie, kde by též fungovaly opravdové křesťanské a vlastenecké církve, které by pomáhaly skutečně potřebným a obyčejným lidem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: S rodiči bydlí nejméně mladých Čechů za 15 let, teď i díky levnějším nájmům

21:49 Lukáš Kovanda: S rodiči bydlí nejméně mladých Čechů za 15 let, teď i díky levnějším nájmům

Komentář k novým datům Eurostatu ohledně toho, kolik mladých lidí v zemích EU bydlí s rodiči. Zaměřu…