Václav Kovalčík: Situace ohledně Latinské Ameriky a USA

26.07.2018 9:36

Je velká škoda, že lidé z Latinské Ameriky prchají rovnou do USA, že si nedovedou udělat pořádek ve svých zemích, které jsou však zmítané kriminalitou a vládou mafiánských gangů! Již v nádherné přírodě stojí zato žít, ale tamější chaos vlastně kope proti obyčejným lidem.

Václav Kovalčík: Situace ohledně Latinské Ameriky a USA
Foto: archív autora
Popisek: Vír vlajky USA
reklama

A tak je OSN lhostejná řešit problematiku latinsko-americké migrace, stejně tak i v blízkosti evropských zemí, což je velmi podobné.  Kdyby zároveň nedocházelo ke kácení tropických deštných pralesů a vykořisťování místních obyvatel, tak by se zde dalo krásně žít v souladu s půvabnou přírodou.

Nebezpečným problémem Latinské Ameriky jsou zbylí nacističtí pohlaváři, pravicoví extrémisté a jejich potomci, kteří dodnes způsobují utrpení místních obyvatel a domorodců.

Levice je však mnohem přijatelnější než extrémistická pravice v tamějších končinách. Problémem Latinské Ameriky jsou sankce ze strany západu na adresu socialistických zemí. A tak nepříznivé podmínky v Latinské Americe by měla řešit OSN, dále musejí mafiánská uskupení přestat ničit exotickou krajinu.

Je třeba odstranit otrokářství, prostituci a narkomafii v Latinské Americe. Je mnoho úkolů v oblasti národních a mezinárodních politik ohledně řešení situace v latinsko-americkém prostoru.

Místní obyvatelé by tedy měli konečně povstat proti marasmu a udělat si ve svých vlastech pořádek, pak by se nemusela stavět a hlídat zeď na hranicích USA s Mexikem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Dufek:  Maloobchod přišel o více než desetinu tržeb

11:33 Petr Dufek: Maloobchod přišel o více než desetinu tržeb

Maloobchod v nejhorším měsíci letošního roku propadl o necelých 11 %. Tedy pokud do něj nezapočítáme…