Václav Kovalčík: Současný kapitalismus a kapitalisté se mstí komunistům

12.04.2017 18:16 | Zprávy

Současný kapitalismus a kapitalisté se mstí komunistům v post-sametovém období našich dějin! Karta se tedy obrátila v celkový neprospěch československého národa, který se rozpadl! Současní kapitalisté házejí klacky pod nohy členům KSČM, a to v práci, osobním a společenském životě. Šikana a perzekuce na adresu levice probíhá beztrestně dál na „všech frontách!“

Václav Kovalčík: Současný kapitalismus a kapitalisté se mstí komunistům
Foto: Lucie Štěchová
Popisek: Pero s gumou KSČM

Tím trpí rodiny slušných komunistů, vždyť se skoro nemohou bránit proti novodobému útlaku a otroctví. Tím nechci obhajovat chyby v minulosti, které byly bezohledně napáchány. Nelíbí se mi současné pranýřování na adresu zbylých členů a sympatizantů KSČM.

Jejich děti tak mají ve školách a vzdělávacích institucích hroznou pozici, když probíhá tzv. vymývání mozků ve jménu zlodějského kapitalismu! Dlouho jsem však přemýšlel, jak sdělit a napsat skutečnou pravdu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Proč přijímat něco, co je k ničemu?

Pokud vím, i vy jste jste pak byli proti migračnímu paktu, i když za připojením k němu paradoxně stojíte také vy. I teď tvrdíte, že je nutné ho změnit a vylepšit. Proč by to nemělo jít potom, co ho odmítneme? Nebo v EU to tak funguje, že když něco odmítnete, máte smůlu a můžete jen šoupat nohama?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Neboj se být slušný, píše Alena Vitásková ve své nové knize. Ale chce to odvahu

16:40 Neboj se být slušný, píše Alena Vitásková ve své nové knize. Ale chce to odvahu

Alena Vitásková se rozhodla intenzivně věnovat psaní. Nyní představuje svou knihu, ve které defilují…