Václav Kovalčík: Zemědělství musí být opět zemědělstvím

11.03.2024 19:00 | Komentář

Je to hrozný nepoměr - viz statut zemědělce a ostatních poctivých povolání versus výnosné funkce politiků.

Václav Kovalčík: Zemědělství musí být opět zemědělstvím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sklizené pole, ilustrační foto

Se zemědělci soucítím, nemají to vůbec lehké ohledně byrokracie, papírování, vyšších vstupů, rizikových průběhů a výsledků.

Také mě mrzí, že se v České republice moc nevyplatí pěstovat ovocné stromy. A tak se kácejí, až je mi smutno, jak se zachází s naší krajinou.

Politici, zejména vládní, jsou úplně vysmátí, když mají jistotu skoro bezpracného tučného příjmu plus náhrad, kdežto zemědělci do své práce vkládají úplné maximum.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel Foltán: Bože, jak hluboko jsi klesla, česká justice?!?

16:50 Pavel Foltán: Bože, jak hluboko jsi klesla, česká justice?!?

Komentář Pavla Foltána ke stavu české justice.