Vít Klíma: To se mnou hnulo!

20.06.2015 11:05 | Zprávy
autor: PV

Řada čtenářů si přeje, aby bylo Řecko „vykopnuto" z EU. Chudobu Řeků považují za jimi zaviněnou, protože jsou „od přírody líní". Na straně druhé, se ale zuby nehty brání před nelegálními imigranty. Oba požadavky, bohužel, skloubit nelze!

Vít Klíma: To se mnou hnulo!
Foto: Redakce
Popisek: Řecká vlajka

Představme si tedy situaci, kdy Řecko skutečně zkolabovalo a nemá ani na výplaty policistů a vojáků. Přes Řecko se tak nelegálním imigrantům otevře ne cesta, ale přímo dálnice do střední Evropy. Stávající řecké hranice totiž nebude mít kdo hlídat. Je to přesně to, co chceme? A víme, jak z této případně ven?

Naprosté nesmysly Sobotky i Camerona ohledně imigrantů

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

15:57 Zdeněk Lanz: Poslední bitva o Metropol vzplála aneb Hejtmanův pláč na špatném rameni

Tématu odkupu Metropolu v Českých Budějovicích se v minulých dnech věnovalo hned několik článků.