Vladimír Ustyanovič: Copak je to za doktora Straku?

13.06.2022 7:06 | Komentář

V poslední době rozvířil téma nějaký doktor Straka, který v posledních letech proslul hyenistickými výroky, které váženému čtenáři připomenu.

Vladimír Ustyanovič: Copak je to za doktora Straku?
Foto: Repro Facebook
Popisek: Primář sokolovské nemocnice, Martin Straka

Tento doktor, kterého nemohu nazvat lékařem, neboť lékařská obec je vážená většinou populace, nazval seniory, voliče poslance Andreje Babiše, senily bez budoucnosti. O prezidentu Zemanovi, když byl hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici se vyjádřil, teď cituji Straku: ,,Je to nepodložené, ale prý game is ouver. No jo no, o pochcané mrtvole není co psát, tak hájí jinou bezpáteřní kurvu." Další výrok Straky: ,,Stávkovat za mzdu může v této době jen komunista, Středula, Kubek a spol, to je obrovské zlo." Další nápad Mengeleoidního doktora, tím nemyslím mongoloidního doktora Straky, který prezentoval na Primě aby dali do skleničky Tomia Okamury kyanid. Důležitý bod je ten, že tento obskurní doktor bude kandidovat za TOP09 do senátu.

Nebudu hodnotit psychopatickou osobnost tohoto doktora, nebudu se vyjadřovat k jeho duševní nahotě, celkovém vzdělání a vyjdu z určitých premis a dedukcí. Všem českým voličům je jasné, že strana TOP 09 se třepe ve smrtelné agonii a je nabíledni, že tuto asociální partu může volit jenom idiot, nebo ten, kdo má zajištěné politické a finanční benefity, například lukrativní pozice ve státem kontrolovaných společnostech. Příkladem je tzv. ,,investor" Radovan Vávra. Nabízí se ale daleko složitější kombinace, skoro zpravodajská hra a není to jenom nějaká šachová rošáda. Za nitky v zákulisí tahá velice zkušený tým, jehož cílem je vymazat obskurní TOP 09 z voličské mapy. Takových Straků může být celá řada a bude zajímavé sledovat, kde tito podobní Strakové skončí, na jakých pozicích a v jakých soukromých nemocnicích. Nebudu se stavět do role prognostika, ale domnívám se, že Babišovo hnutí ANO 2011 poletí raketově nahoru jak v komunálních volbách, tak senátních.

Miroslav Kalousek vybudoval TOP 09 a tým intelektově deficitní Pekarové bude mít nálepku likvidátora TOP 09.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Datová schránka- dotaz

Dobrý den, nevíte proč já, 77letý důchodce (nepodnikám, nejsem občanský aktivista, pouze jsem povinně ze zákona v tzv. "podivném" SVJé) jsem se z draze zaslané doručenky dověděl, že mi zřídili Dat. schránku- důvod, žeby svého času nový OP ????. Pokud jsem pochopil z jiných "povídání", bude mi aktivo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ladislav Boldi: Prezidentské volby ohrozil sociální terorismus

16:52 Ladislav Boldi: Prezidentské volby ohrozil sociální terorismus

Letošní prezidentské volby odhalily skryté nebezpečí zvané „Sociální terorismus“, který má už deseti…