Zdeněk Koudelka: Exposlanec TOP Husák o pozvání na Hrad kecal

01.11.2016 13:30 | Zprávy

Dne 25. 10. 2016 zveřejnil bývalý poslanec za TOP 09 Jan Husák informaci, že dostal pozvánku na Pražský hrad na oslavu státního svátku.

Zdeněk Koudelka: Exposlanec TOP Husák o pozvání na Hrad kecal
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zdeněk Koudelka

Následný den informaci zveřejnil web Lidovky.cz a další. Informace byla spojena s údajnou omluvou řady zákonodárců z obřadu předávání státních vyznamenání a ve čtenářích se vyvolal dojem, že Kancelář prezidenta republiky chce zaplnit prázdná místa bývalými poslanci. Uvedena byla i Husákova slova, že je smutné, že se na takovou státní akci hledá komparz, kde se dá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Média

Podle vás by politici měli zasahovat do nezávislosti (i když ta je někdy sporná) médií a novinářů? Nebo co myslíte tím vaším prohlášením, že chcete zahájit léčbu nemocného novinářského stavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Děsivé přiznání obžalovaného v kauze Dozimetr

15:49 Jiří Paroubek: Děsivé přiznání obžalovaného v kauze Dozimetr

Jeden ze spolupracujících obviněných v kauze Dozimetr Kos u soudu přiznal, že v roce 2022 financoval…