Zdeněk Lanz: Škrty v České televizi?

26.10.2016 12:25 | Zprávy
autor: PV

Dnes ráno se na Parlamentních listech objevil článek „Budeme muset v ČT škrtat, když nám nebudete víc platit! vyhrožuje občanům ředitel Dvořák“. Pokud se nezvýší koncesionářské poplatky, bude muset Česká televize omezovat vlastní tvorbu. V rozhovoru pro server E15.cz to uvedl generální ředitel veřejnoprávní televize Petr Dvořák.

Zdeněk Lanz: Škrty v České televizi?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

Co na to říct?

Podle mého názoru může pan Dvořák i „jeho“ ČT vlastní tvorbu klidně zrušit úplně. Je totiž zřejmé, že i komerční televize dovede vyrobit kvalitní pořady. Sice s reklamami, ale zato bez poplatků!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

9:44 Miroslav Novák: Zahraniční obchod se zbožím

Výsledky listopadového zahraničního obchodu překvapily. Sezónně očištěná čísla ukázala výraznější rů…