Na dnešní tiskové konferenci, která se uskutečnila u příležitosti dokončení sběru podpisů pod peticí na podporu prezidentské kandidatury Zuzany Roithové, prohlásil předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek:
Chtěl bych důrazně vyvrátit všechny spekulace o tom, s kým půjdeme nebo nepůjdeme po volbách. Současná situace v zemi je nesmírně vážná, vláda svými chybami vyhnala preference komunistické strany do kritické výše. Nehodláme podporovat jakoukoli politiku, která tyto preference ještě zvýší, ať už je to zadlužování země, jak jej praktikují lehkověrně oranžoví hejtmani za podpory komunistů a ODS, nebo otřesné korupční praktiky vládních stran, které si bůhvíproč říkají pravice.
KDU-ČSL deklaruje, že chce být stranou budoucnosti a bez ohledu na rychlý politický zisk se bude snažit o politiku, která namísto požírání se mezi sebou povede k dosažení shody na řešení krizových úkolů v politické agendě země. Jedině kompetentním přístupem bez korupce a rozhazování peněz můžeme zabránit nástupu komunistů k moci.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
KDU-ČSL , volby , Bělobrádek
autor: kdu.cz
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky

20:16 Turková (PRO): Brutálně ho zbili při odvodu. Na následky zemřel. To je Ukrajina
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Ukrajině.
- 18:12 Senátor Hraba: Na profil mi chodí různé existence neschopné normální slušné diskuze
- 16:14 Ministr Ženíšek: Kandiduju, aby nám po volbách nediktovala Moskva
- 14:12 Zálom (Svobodní): Niedermayer je prostě darebák
- 12:17 Nerudová (STAN): Místo štěkání volím raději práci
- 10:17 Langšádlová (TOP 09): Rusko zůstává největší hrozbou pro evropskou bezpečnost