Chládek: Ministr Fiala musí zakročit proti vybírání peněz od studentů

16.03.2013 19:00 | Zprávy
autor: ČSSD

Přetrvávající informace Studentské komory Rady vysokých škol o tom, že některé vysoké školy neoprávněně vybírají od studentů peníze za služby, které mají být zdarma, považuji za velmi závažné.

Chládek: Ministr Fiala musí zakročit proti vybírání peněz od studentů
Foto: senat.cz
Popisek: Senátor Marcel Chládek

Hromadící se stížnosti ukazují na to, že se zřejmě jedná o systémové pochybení, nikoli ojedinělé excesy.

Z tohoto důvodu považuji současný krok ministerstva školství – tedy pouhé odeslání dopisu, ve kterém se snaží školy „přemluvit“, aby se chovaly dle platných norem, za zcela nedostačující!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Ludková: Žádný „obrat k horšímu“ ani „nejlepší kondice v historii“

12:17 Senátorka Ludková: Žádný „obrat k horšímu“ ani „nejlepší kondice v historii“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předělu mezi starou a novou vládou.