Kalousek: Policie v ruce nemá znalecký posudek, ale jen subjektivní názor

15.06.2012 18:45 | Zprávy
autor: TOP 09

Komentář k žádosti policie o vydání Vlasty Parkanové.

Kalousek: Policie v ruce nemá znalecký posudek, ale jen subjektivní názor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí a 1. místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek

Ministr financí Miroslav Kalousek se ve videoblogu zveřejněném na oficiálním kanále MF na Youtube vyjadřuje k podle jeho názoru nesmyslnému obvinění bývalé ministryně Vlasty Parkanové.

"Jak vyplývá z korespondence mezi bývalými ministry Sobotkou a Kühnlem, na speciální vojenskou techniku se ocenění podle zákona o majetku státu nevztahuje," vysvětluje ministr financí Miroslav Kalousek. "Oba dva ministři financí napříč politickým spektrem jsou přesvědčeni, že policie nemůže mít v ruce znalecký posudek, pouze subjektivní názor znalce. Tudíž z toho vůbec nelze vyvozovat, že došlo k nějaké škodě, to za prvé. A za druhé, že je nesmyslné vůbec znalecký posudek na vojenskou techniku požadovat," uvedl Miroslav Kalousek. "O stanovení ceny mohou ujistit ministryni pouze vlastní odborné kapacity přímo v armádě a na ministerstvu obrany" dodal ve svém prohlášení ministr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Ne, tohle není chaos. Tohle je tvrdá hra o zdroje

12:17 Mašek (ANO): Ne, tohle není chaos. Tohle je tvrdá hra o zdroje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k roli USA pod Donaldem Trumpem.