Roithová (KDU-ČSL): Chci, aby stát pečoval o co nejlepší podmínky pro život

04.11.2012 12:41

Poděkování Zuzany Roithové

Roithová (KDU-ČSL): Chci, aby stát pečoval o co nejlepší podmínky pro život
Foto: roithova.cz
Popisek: Europoslankyně za KDU-ČSL Zuzana Roithová
reklama

Vážené sestry, vážení bratři -  dámy a pánové,

v pondělí 29. října 2012 jsem na Ministerstvu vnitra podala oficiální kandidaturu na úřad prezidenta České republiky. Součástí bylo i předání zkontrolovaných a roztříděných podpisových archů, které podpořilo 80.894 z Vás.

Dovolte mi poděkovat Vám všem, kdo jste pomohli sebrat podpisy podporující mou kandidaturu na úřad prezidenta ČR. Věnovali jste mi nejen svůj volný čas a nemalé úsilí, ale zaručili jste se za mě před ostatními svým jménem. A toho si nesmírně vážím. Oceňuji také Vaši pečlivost a důslednost, díky níž je minimalizována chybovost. V neposlední řadě chci poděkovat všem, kteří celý systém sběru podpisů vymysleli, organizovali a na závěr podpisové archy několik dní třídili, kontrolovali a číslovali. Jejich systematičnost a důslednost je obdivuhodná.

Oficiálním podáním kandidatury jsem vstoupila do ostré fáze prezidentské kampaně. Mám sice oproti ostatním kandidátům omezený rozpočet, ale vím, že na to s Vaší pomocí nejsem sama. Vaše ploty jsou tou nejlepší billboardovou plochou, Vaše svědectví tou nejlepší reklamou, Vaše slovo tím nejúčinnějším médiem. V polovině listopadu navíc přijde do knihkupectví kniha rozhovorů se mnou: Vidět srdcem. Také v ní naleznou voliči odpovědi na řadu otázek a věřím, že i důvody, proč své známé a přátele přesvědčit, aby 11. a 12. ledna vhodili do urny lístek s mým jménem.

Chci, aby stát pečoval o co nejlepší podmínky pro život v zemi, dbal o vládu práva a sloužil, a nikoli posluhoval úzkým zájmovým skupinám či dokonce kmotrům. Je čas vrátit občanům důvěru ve stát – a začít je třeba od hlavy. Autorita hlavy státu má silnou moc a já ji chci napřít tímto směrem, těmto cílům chci věnovat svůj veškerý um, znalosti, zkušenosti a píli.

Děkuji Vám za pomoc a podporu!

Vaše Zuzana Roithová

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kdu.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Malačka (ČSSD): Znojemská radnice staví nové psí výběhy

22:24 Malačka (ČSSD): Znojemská radnice staví nové psí výběhy

Zničené stromy a popálený trávník od venčení psů. Městská zeleň Znojmo musela v letošním roce pokáce…