„Vysypeme koše v Senátu.“ SPD vysílá do Prahy policistu

16.01.2025 9:46 | Rozhovor
autor: Jan Novotný

Brno, konkrétně volební obvod Brno-město, již tento víkend čekají doplňovací senátní volby po náhlém úmrtí senátora Romana Krause (ODS). V barvách SPD se o přízeň voličů uchází strážník brněnské městské policie a zastupitel v Králově Poli, Petr Koš.

„Vysypeme koše v Senátu.“ SPD vysílá do Prahy policistu
Foto: Petr Koš / SPD
Popisek: Petr Koš, kandidát SPD v doplňovacích volbách do Senátu v Brně

S jakou vizí do Senátu kandidujete?

Má vize je zaměřená na posílení bezpečnosti naší země a podporu zákonů, které budou ku prospěchu slušných občanů narozených v České republice. 



Řeší podle vás Senát problémy obyčejných lidí?

Senát v současné podobě neslouží lidem, ale primárně vládnoucí koalici. Ve skutečnosti pouze potvrzuje rozhodnutí asociální Fialovy vlády, což je naprosto nepřijatelné.

Do senátních voleb jdete s heslem „Vysypeme koše v Senátu“, což je vtipná slovní hříčka. Naznačuje, že byste chtěl v Senátu zařídit pořádek. Jak?

Senát by měl být posledním, ale rozhodujícím hlasem ve prospěch obyčejných, slušných lidí. SPD se rozhodlo symbolicky „vysypat koše v Senátu“ a začít znovu, lépe a férověji. Mé příjmení přirozeně nabídlo tuto marketingovou spojitost, což možná není náhoda, ale spíše znamení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

19:45 Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

„Mnoho povyku pro nic,“ komentuje „křik“ kolem koncesionářských poplatků europoslankyně Kateřina Kon…