Bloger roku Ladislav Větvička o zvrhlých multikulturních elitách. Nemocná Emma Smetana, idiot z ČT a Pražák, který dostal po pysku

29. 4. 2019 16:33

ROZHOVOR „Francouzskou společnost už nespojí nic. Je degenerovaná, opustily ji elity, které nyní vyznávají multikulturní socialismus, a nyní se čeká jen na to, až i na francouzském venkově splyne bílá francouzská žena s černým africkým nadsamcem,“ říká několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička a dodává. „Prezident Macron je jen symbolem zvrhlosti, ke které v jeho zemi došlo. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil nejen o požáru Notre-Dame, ale i k teroristickým útokům na Srí Lance a rázně se v té souvislosti vyjádřil na adresu zpravodaje České televize. Přečtěte si také, co říká v souvislosti s útokem na poslance Feriho.

Bloger roku Ladislav Větvička o zvrhlých multikulturních elitách. Nemocná Emma Smetana, idiot z ČT a Pražák, který dostal po pysku
Foto: Facebook Ladislava Větvičky
Popisek: Ladislav Větvička
reklama

Anketa

Radní ČRo Vítězslav Jandák řekl, že Jiřímu Černému jednu ,,flákne", až ho potká. Vadí vám to?

7%
93%
hlasovalo: 11147 lidí

„Když hoři symboly, přichazi blba doba“. Takový je název vašeho blogu, ve kterém jste se vyjádřil k požáru Notre-Dame. Na Facebooku jste také uvedl: „Je to smutne, byl to hezky barak. Ale buďme realisti, k čemu je muslimske zemi křesťansky kostel?“ Co si o požáru Notre-Dame myslíte?

Jsem z toho smutný. Každý normální člověk musí být smutný z toho, když mizí něco, co po stovky let připomínalo umění našich předků. Genialitu stavitelů si člověk dnes ani neuvědomuje, připadá mu samozřejmá. Ale pak někde stojíte, třeba v džungli, a před vámi je chrám. A najednou si uvědomíte, že ten chrám postavil někdo stovky let před tím, než slavný Karel nechal postavit ten vajíčkový most přes Vltavu. Jak to udělal v době, kdy se každý šutr musel ručně opracovat? Kdy nebyly jeřáby a veškerá technika? Jak někdo věděl, že ten pilíř vydrží právě tu tíhu střechy, která nad ním bude nést hmotnost věků? To je ta technická část otázky.

A pak přichází ten duchovní rozměr. Symbol křesťanské civilizace západní Evropy vzplál. Hoří. Shořelo to, co shořet mohlo. Kámen nehoří. Jen díky tomu nezůstala z celého dómu jen hromádka popela. Co se s tím zbytkem nyní stane, je otázkou. Vzhledem ke zvrhlosti multikulturně-socialistických elit bych se vůbec nedivil, kdyby nějakého multikulturního zločince napadlo zrekonstruovat tento křesťanský svatostánek jako symbol všeobjímající víry, která se pak dříve nebo později stane symbolem jedné jediné preferované víry.

A co říci na informace ohledně množství poničených a různě znesvěcených kostelů, případně věcí v kostelech ve Francii v předešlých týdnech a měsících? V březnu hořel například kostel svatého Sulpicia známého mimo jiné z románu a filmu Šifra mistra Leonarda? Co to vypovídá o situaci ve Francii?

Svědčí to o tom, že Francii ovládl strach. Před dvaceti lety by se občané sami vypořádali s prasaty, která hanobí symboly a víru jejich předků. Dnes je situace taková, že každý sedí doma a raději se do ničeho neplete. Multikulturní média by ho zlikvidovala. I o požáru Notre-Dame informovali jen proto, že se to už nedalo zatajit a bylo to v přímém přenosu. Ostatní tragédie, včetně teroristického útoku na kostel svatého Sulpicia, jsou bagatelizovány. Nikdo se o těchto svinstvech nedozví.

Může požár Notre-Dame nakonec spojit rozdělenou francouzskou společnost? Nebo se naopak máme obávat nepokojů i s ohledem na příliš rychlé zdůvodnění neštěstí? A jak by se měl nyní zachovat prezident Macron?

Francouzskou společnost už nespojí nic. Je degenerovaná, opustily ji elity, které nyní vyznávají multikulturní socialismus a nyní se čeká jen na to, až i na francouzském venkově splyne bílá francouzská žena s černým africkým nadsamcem. Prezident Macron je jen symbolem zvrhlosti, ke které v jeho zemi došlo. Od něj se nic očekávat nedá. Bylo by dobré se od států typu Francie zavčasu oddělit. S jejich směřováním přece nemůžeme mít nic společného.

Po požáru katedrály Notre-Dame kolovalo Českem parodické foto novinářky Emmy Smetany. Lze to považovat za humor, nebo jde o kyberšikanu? Je dělání si legrace z novinářů ohrožením demokracie?

Co to je zač, ten Smetana? To je ta urputná moderátorka, která se neumí chovat, skáče někomu do řeči a podsouvá mu vlastní myšlenky? Pro mě ženy, které si dávají mužská jména, mají nějaký psychologický mindrák. A z nemocných lidí bychom si neměli dělat srandu.

Během Velikonoc se na Srí Lance odehrálo několik koordinovaných teroristických útoků. Vy sám do těchto míst, jak jste mi prozradil, velmi rád jezdíte. Považoval jste dosud Srí Lanku za bezpečnou zemi? Jak se podle vás tento ještě donedávna ráj turistů změní?

Cejlon byl zemí s nejusměvavějšími lidmi na světě, a tak to i zůstane. Celkem jsem tam strávil snad tři měsíce a klidně tam pojedu zase. Někdo si tuto zemi vybral jako cíl teroru a s tím nikdo nic nenadělá. I kdyby teroristi rozstříleli všechny kostely na Starém městě pražském, od svatého Jiljí až po svatého Salvátora, stejně bych přesně ve 14.59 čekal na otvíračku u Zlatého tygra. Čert vem teroristy!

Při útocích na Srí Lance zemřelo přes 300 lidí. Akce, kterou mají na svědomí islamisté, byla namířena proti křesťanům. Můžeme tedy říci, že se bezpečnostní situace ve světě zhoršuje a že právě křesťané jsou pronásledovanou skupinou?

No ovšem. Cílem teroru je skupina lidí, která vyznává křesťanskou víru, případně nevyznává žádnou víru, ale je bílá a pracuje. To je v posledních dvaceti letech jednoznačně nejpronásledovanější skupina. Je načase, aby se tato skupina začala bránit.

Některá média se v této souvislosti stala terčem kritiky, a to z důvodu informování o teroristických útocích na Srí Lance. Česká televize na svém Facebooku mluvila o tom, že útoky mohou být důsledkem vzestupu buddhistických nacionalistů, ačkoli oficiální místa ze země útoku prakticky od začátku hovořila o tom, že je objeveno napojení na radikální islamisty. Co na to říkáte?

Na to se dá říci jediné – zpravodaj České televize je idiot, nebo placený multikulturní agent.

Když mluvíme o novinářích, podívejme se na českou mediální scénu. TV Prima chystá nový zpravodajský kanál s licencí od CNN. Překvapivé spojení vzbuzuje rozpaky, jedni varují CNN, že si Prima pod její značkou bude dělat, co chce, druzí se zase bojí, že CNN Primu názorově sterilizuje. Jak plány Primy vidíte vy? Bude její kanál konkurencí pro ČT24?

To nevím. Já se na televizi nedívám. Pro mě to je naprosto přežilá metoda informování obyvatelstva. Na televizi se dnes dívají jen lidé, kteří si neumějí najít vlastní zdroje a zábavu.

I tak zkusím ještě jednu otázku na toto téma. Generální ředitel FTV Prima Marek Singer v rozhovoru pro server Lidovky.cz k CNN Prima News uvedl, že CNN tlačí na standardy kvality, ale editoriální zaměření není vůbec součástí smlouvy. Mohlo by se tedy stát, že nový projekt CNN Prima News skutečně bude televize ohrožující liberální pohled?

Vůbec nerozumím slovům, která používáte, a vůbec nechápu, na co se ptáte. To je fakt mimo mou realitu, nedívám se na televizi a nerozumím ani těm zkratkám a cizím slovům.

Dobře, tak tedy z jiného „soudku“. Velkou diskusi na sociálních sítích vzbudilo napadení poslance za TOP 09 Dominika Feriho během jeho soukromé návštěvy Moravy. Co na celou věc říkáte?

Já nevím, jestli poslanec jakési obskurní strany někoho napadl, nebo naopak byl napaden. U nás na Moravě (a zvláště té jižní) nikoho bezdůvodně nenapadáme, pokud on nenapadá nás. Pravda, idiota najdete všude, stát se mohlo cokoliv. Ale já neznám vyjádření obou stran, slyšel jsem jen hlásné trouby jedné strany a ty zněly hodně falešně. Takže těžko hodnotit situaci.

Média si všímají toho, že někteří občané se z incidentu radují, Feriho častují nadávkami atd. Jde o projev českého rasismu či politické vyhraněnosti? Nebo vidíte důvod spíše v jeho postoji k migraci či třeba v nesouhlasu s politikou TOP 09?

Já nevím, média tady u nás na Moravě nic takového neřeší. Pražák přijel, dostal po pysku, bo provokoval, povolal si záchranku, policajty a zase odjel. Jestli to řeší nějaká média v Praze, no tak ať to řeší. My to neřešíme.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: David Hora
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukašenka má nahradit západní loutka. Typu Čaputové. ČT by mluvila jinak, kdyby ty protesty byly skutečné, míní Petr Hampl

13:29 Lukašenka má nahradit západní loutka. Typu Čaputové. ČT by mluvila jinak, kdyby ty protesty byly skutečné, míní Petr Hampl

ROZHOVOR „Nenechme se mýlit. Cílem současných aktivit není demokracie, nýbrž nastolení americké okup…