Bobotour naživo. Jak vyrobili fenomén Pavel a mnoho dalšího. I u vás

29.04.2023 15:05 | Rozhovor

Kdo, jak a proč „vyrobil“ prezidenta Petra Pavla? I to se občané budou moct dovědět „naživo“. Jana Bobošíková a Hana Lipovská, tvůrkyně úspěšného internetového pořadu Aby bylo jasno, totiž vyrážejí na svou „Bobotour“ za občany po celé republice. Jana Bobošíková nám k tomu řekla více.

Bobotour naživo. Jak vyrobili fenomén Pavel a mnoho dalšího. I u vás
Foto: Aby bylo jasno
Popisek: Jana Bobošíková

Paní Bobošíková, vy jste s Hanou Lipovskou v živém vysílání z vašeho nového studia oznámily, že se svým pořadem Aby bylo jasno vyrážíte v květnu a červnu po České republice. Proč?

Pořad Aby bylo jasno jsme před dvěma roky založily proto, abychom mohly diváky informovat o politice, ekonomice a médiích. Za dva roky se ABJ rozrostlo. Po dlouhé době, kdy jsme natáčely v pronajatých prostorách, jsme tento týden otevřely naše vlastní studio a v květnu představíme tým spolupracovníků a zcela nové pořady a formáty. To vše bez sponzorů, bez toho, že bychom naše vysílání zpoplatnily nebo na něj dělaly sbírku.

Nicméně, naši diváci nám čím dál tím častěji píší, že by se chtěli setkat s námi osobně. Tak jsme se rozhodly za nimi vyrazit. A protože z dat víme, že se náš pořad často hledá pod zkratkou „Bobo“, nazvaly jsme ho pro letošek „Bobotour 2023“.

O čem budete s lidmi hovořit?

Našim cílem je informovat. Nechceme dělat „show“, ani poučovat. Nic z toho neumíme. Chceme ale ukázat, jak vypadá dlouhý pochod institucemi a jak marketing, peníze a jednostranná média stále více deformují rozhodování občanů ve volbách. K tomu máme připravena fakta a data.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Nemám rád českého prezidenta!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseCoviďák , 29.04.2023 18:50:28
Možná za to tady dostanu dalšího padáka. Tak holt se s tím budu muset nějak smířit:(

|  5 |  0

Další články z rubriky

„Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

12:30 „Na jeho místě…“ Odborář má dost Středulovy podpory ČT a neziskovek

Podpora stávky v České televizi ze strany odborového předáka Josefa Středuly? „V rámci ČMKOS působí …