Bruselský cirkus mele z posledního. Diváci už pískají. Domino se hroutí. Promlouvá herečka a zpěvačka, která ohromila internet

19. 3. 2016 8:20

ROZHOVOR „Je to prostě katastrofa. Samé záporné role. Loupežníci, čarodějnice, draci a zlí duchové. Naše politické divadlo je divadlo jednoho herce. A to je Zeman,“ komentuje českou politickou scénu v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz herečka a zpěvačka Jana Hrušková-Yngland, která chce kandidovat na prezidentku. Je pro vystoupení České republiky z EU, protože „bruselský cirkus mele z posledního, diváci už pískají, domino se hroutí“. Kritizuje vysokoškoláky podporující migranty. „Ilegální imigrant je tu ilegálně. Více než třetina z nich páchá trestnou činnost. Krádeže, vloupání, ublížení na zdraví, znásilňování, vraždy a dokonce i teror. Když to mladí vysokoškoláci chtějí podporovat, to znamená, že kolaborují s něčím, co není legální,“ domnívá se.

Bruselský cirkus mele z posledního. Diváci už pískají. Domino se hroutí. Promlouvá herečka a zpěvačka, která ohromila internet
Foto: archiv J.Y. Hrušková
Popisek: Jana Yngland Hrušková, herečka, aktivistka

Ve svém nejnovějším příspěvku na internetu tvrdíte, že vás nemají rádi současní vysokoškoláci, zvláště mladí muži. Podle vašeho vysvětlení je to způsobeno tím, že se podivují nad tím, že žena nad padesát let může mít vlastní názor. Proč si toto myslíte? Mně přijde, že ženy bez rozdílu věku mohou u nás vyslovovat své názory, jako příklad uvedu dokumentaristku Olgu Sommerovou, jejíž rozhovor s ParlamentnímiListy.cz jste si ostatně sdílela na svém facebookovém profilu.

Já mám bohužel jinou zkušenost. Protestuji mnohem aktivněji. Paní Olga se asi teprve teď probudila a konečně se nechala slyšet. Já dělám videa už od 28. 10. 2015. Píšu články pro DIS ÚK. Sdílíme stejné názory s Ondřejem Syrovým a MgA. Martinou Lohnerovou. Moje videa jsou mladým lidem trnem v oku. Jsem herečka a zpěvačka a beru to jako satiru. Satiru mladí nechápou. V Německu je velice oblíbená. Kritizuje celou politickou scénu. V Čechách chybí. Politickou satiru už tu asi nikdo nedělá. Nebo já o nikom nevím. Nekoukám na TV! Nemám ji ani doma!

Současné vysokoškoláky rovněž tvrdě kritizujete. Jsou podle vás na rozdíl od jejich předchůdců vlastizrádci a kolaboranti. To jsou dost tvrdá slova. Můžete je vysvětlit?

Nynější vysokoškoláci podporují ilegální věc. Ilegální imigrant je tu ilegálně. A to v celé Evropě. Více než třetina z nich páchá trestnou činnost. Krádeže, vloupání, ublížení na zdraví, znásilňování, vraždy a dokonce i teror. Když to mladí vysokoškoláci chtějí podporovat, to znamená, že kolaborují s něčím, co není legální a co se nám snaží Angela Merkelová vnutit. My si nemůžeme dovolit riskovat životy a zdraví našich žen a dětí. O oběti této migrační vlny ze strany evropského obyvatelstva naši studenti nejeví zájem. Chlapec znásilněný migrantem ve vídeňském aquaparku bude po celý život trpět nejen zdravotními, ale i duševními problémy. Zkuste se takovému desetiletému chlapci podívat do očí a vysvětlit mu, že on musí platit za chyby dospělých, protože ho nedokázali ochránit. Ve jménu falešné humanity zapomněli na původní obyvatelstvo Evropy a jako obětní beránky jej nabízejí ilegálním migrantům. Ti už mají na svědomí stovky obětí. Ano, STOVKY! A ještě se jim nikdo neomluvil!

Píšete také, že „muslim nepřestává být muslimem jenom proto, že ho někdo postříkal při křtu vodou?“ Jak tomuto výroku rozumět?

Kdyby vám někdo řekl, teď přestoupíš na islám, stačí, když řekneš Allahu Akbar – a SIMSALABIM – byl byste automaticky muslim? Ne. Přerod muslima na křesťana je fata morgana. Sice existuje, ale málokdo to viděl na vlastní oči. Jednou muslim, pořád muslim. Křest ho nemá šanci změnit. Islám je v nich hluboce zakořeněný. Vyrůstali v tom. Jejich mentalita je absolutně neslučitelná s naší. Pakliže přestupují v Evropě na křesťanství, tak jen ze zištných důvodů. Ne z opravdového přesvědčení. Starého medvěda novým kouskům nenaučíš. Denně dokazují, že se integrovat nehodlají. Naopak chtějí, abychom se přizpůsobili my jim. Mají to v krvi. Nemohou během chvíle změnit celoživotní postoje a zvyky. I v Čechách se muslimky oblékají do těch strašidelných hábitů a zakrývají si tvář. Nemusely by! Mohly by se integrovat. Ale jak říkám, nemají o integraci ani v nejmenším zájem!

Horujete pro vystoupení z EU. Proč? Myslíte, že to bude pro Českou republiku výhodnější?

Určitě to bude výhodnější a hlavně BEZPEČNĚJŠÍ. Byli jsme soběstačný stát s hranicí, kterou jsme si byli schopni bránit. Víceméně. Teď jsme závislí na Bruselu, který naše hranice nechrání a ani o to nemá zájem. Spíše naopak, porušování našich hranic je na denním pořádku. Předpisy EU jsou směšné. Zákony zoufalé. Přijetí eura v Německu zahájilo velkou krizi, která vyvrcholila pozváním uprchlíků. Možná tím chtějí zastínit celý bruselský cirkus, který mele z posledního. Diváci už pískají. Anglie uvažuje o vystoupení, Francie také. Island se rozhodl raději vůbec nevstupovat. Domino se hroutí. Doufám, že nebudeme poslední, kterým to dojde!

Koho podporujete na české politické scéně, kdo je vám názorově nejbližší?

Okamura se snaží, ale nějak nemá tu průbojnost. Nevím, něco mu chybí. Petr Mach je v Bruselu. Taky se snaží. Ale všechny ty snahy vycházejí naprázdno. Chybí tah na branku. Je to prostě katastrofa. Samé záporné role. Loupežníci, čarodějnice, draci a zlí duchové. Naše politické divadlo je divadlo jednoho herce. A to je Zeman.

Jak hodnotíte činnost prezidenta Miloše Zemana?

Dává lidu naději, že je možné se svobodně vyjadřovat a konečně skončit s politickou korektností. To je nutnost. Korupce, tunelování, nezákonné přijímání dotací z EU a jiné kriminální činy páchané poslanci a ministry jsou přehlíženy a vycházejí navenek po letech! A co se ven nikdy nedostane, protože se na to prostě nepřijde. Co my jako občané nevíme, to by muselo být zajímavé. Dotují se neziskové organizace. To je podvod století! Tajným službám chybí 400 pracovníků. Byli propuštěni před lety. Ti, kdo vědí, média, policie, advokáti, soudci, tajné služby – mlčí. Tím se stávají spolupachateli na trestných činech. Lid se udržuje v nevědomosti. To musí konečně skončit. Já vím, je to asi naivní. Ale moc bych si přála, aby i obyčejní lidé mohli mít důvěru v tuto vládu. Něco jako socialismus s lidskou tváří, který ztělesňoval Dubček. Byla to doba plná nadějí a plánů.

Na prezidenta Zemana se ptám i proto, že na stránkách Demokratické informační skupiny Ústeckého kraje, kde publikujete, je podpisový petiční arch na podporu vaší prezidentské kandidatury. Proč chcete být prezidentkou?

Nejsem pro Zemana ani v nejmenším konkurence. Mou kandidaturou chci upozornit na OBĚTI ILEGÁLNÍ MIGRACE v Evropě. O těch se totiž nemluví. Druhý den se zapomene. Paříž 13. listopad 2015? Jako by se nic nestalo. Lidé zapomínají velice rychle. Ale tomu já bych u nás chtěla zabránit. Protože to, co se děje v západní Evropě, my nemusíme prožívat. My jsme dost inteligentní na to, abychom pochopili vážnost situace a nepřijímali žádné uprchlíky. Slibují nám, že se uprchlíci vrátí domů. Tak takové sliby nemůže přece nikdo z nás brát vážně. Já nejsem naivní!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Oldřich Szaban

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Milion chvilek potichu provedl změnu... Hana Lipovská ví více. Nepotěší ani Babiše

4:44 Milion chvilek potichu provedl změnu... Hana Lipovská ví více. Nepotěší ani Babiše

ROZHOVOR „Státní dluh v absolutních číslech roste a zjevně bude růst neustále, protože systematickou…