ParlamentníListy.cz
» Aréna » Rozhovory » ČSSD po historickém masakru: Odstoupit, celé vedení, zní hlasitě. Ten tlak je velký, prozradil nám pražský funkcionář
ROZHOVOR „Obrovské zklamání a debakl!“ Tak označuje výsledky voleb pro sociální demokracii Leoš Paclík, předseda místní organizace ČSSD Prahy 9. Za jasného viníka pak označuje vedení sociální demokracie. A spolu s dalšími požaduje jeho odstoupení! „My jsme se shodli s poměrně úspěšnými lidmi, kteří v historii sociální demokracie sehráli docela významnou roli, tady v Praze třeba s Karlem Šplíchalem, na tom, že by určitě celé vedení mělo odstoupit,“ říká Leoš Paclík.
Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.