Co zažil Martin Koller na Slavnostech svobody? Dorazil německý velvyslanec a začal otevřeně oslavovat sudetské Němce

05.05.2019 9:10

Martin Koller se vypravil na Slavnosti svobody, připomínající osvobození naší země od nacismu. Tamtéž ale dorazil médii oblíbený německý velvyslanec Christoph Israng, který začal vyjadřovat svou radost, že prý v ČR dochází k posunu ve vnímání sudetských Němců. Martin Koller si nenechal pro sebe svůj komentář.

Co zažil Martin Koller na Slavnostech svobody? Dorazil německý velvyslanec  a začal otevřeně oslavovat sudetské Němce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

Anketa

Souhlasíte s rozhodnutím Ústavního soudu, že hotel měl právo odmítnout klienty z Ruska, protože neodsoudili anexi Krymu?

hlasovalo: 23624 lidí

Jako téměř každý rok jsem se i letos vypravil do Plzně na Slavnosti svobody. Byl jsem před dávnými lety už na prvních, které se ještě nejmenovaly nijak, a dorazil tam s partou z Vojenského historického ústavu a s obrněným vozidlem M3 Scout. Bylo to po více než 45 letech první americké obrněné vozidlo v Plzni. Přijíždí tam vždy řada kamarádů, sběratelů historické vojenské techniky a především přesvědčených vlastenců od nás i ze zahraničí. Mimo jiné tam letos dorazilo deset veteránů z druhé světové války z 2., 16. a 97. americké pěší divize a z belgického 17. střeleckého praporu. Nejmladšímu je 91 let.

Je škoda a hanba našeho státu, že podobné slavnosti k uctění hrdinů, kteří osvobozovali naši zemi v letech 1944 a 1945 a mnozí za ni položili život, se nekonají i v jiných městech naší republiky. Neúcta k hrdinům spojeneckých armád na většině našeho území je důkazem prohnilosti naší společnosti, a především ubohosti školství a extrémního rozsahu a sprostoty české mediální propagandy řízené z velké části cizáky a slouhy cizáků.

Německý, nebo sudeťácký velvyslanec?

Dobrou náladu v Plzni mi pokazil německý velvyslanec Christoph Israng, jehož názory našly prostor na Seznamu i jinde. Vážený pan velvyslanec se nepokrytě radoval z údajného posunu v otázce sudetských Němců v naší zemi. Domníval jsem se, že pan velvyslanec reprezentuje německý stát. Aspoň to sám tvrdí. Kupodivu to vypadá, že je spíše reprezentantem Sudetoněmeckého landsmanšaftu.

Na německém ministerstvu zahraničí to mají evidentně popletené, jestliže považují Sudeťáky za Německo. Nebo je to záměrné? Co to pana velvyslance naučili? Připomínám, že Sudetoněmecký landsmanšaft je organizace sdružující Němce, kteří byli po právu a na základě mezinárodních dohod odsunuti z naší republiky, případně z Polska a z dalších zemí. Další takzvaní, či samozvaní Sudeťáci byli za svoje zločiny po zásluze vyhnáni. Jiní uprchli, Německo je nevydalo, ani samo nepotrestalo za válečné zločiny. Plukovník Ečer jich stíhal 3000, a zůstali nepotrestáni. Doporučuji z tohoto hlediska knihu „Oběti a jejich vrazi“. Ale jsou i jiné publikace, například „Vyhnání Čechů z pohraničí“.

Pokud by někdo chtěl za sudeťácké peníze opět profesionálně naříkat nad tím, že při vyhnání a odsunu přišly o život Sudeťačky a jejich děti, musím připomenout, že české ženy a děti byly v době protektorátu a okupace vražděny, případně posílány do koncentráků bez jakýchkoli ohledů. Krom toho, některé Sudeťačky byly ve svém fanatismu horší než chlapi, a zločinní spratkové z Hitlerjugend byli nejzuřivějšími obránci nacismu, připomínajícími současné primitivní euromarxistické neziskovkáře. Spojenci je v mnoha případech na místě stříleli, jak na západní, tak na východní frontě.

Sudeťáci jako reprezentanti nacismu napomohli k zničení demokratické ČSR, ke vzniku druhé světové války a tím i k nacistickému teroru v mnoha zemích Evropy. Jen Slovanů zahynulo víc než 36 milionů, 28 milionů občanů tehdejšího SSSR, 6 milionů Poláků.

Názorům pana sudeťáckého velvyslance Isranga se nelze divit. Osm let pracoval v úřadu kancléřky Merkelové, jejíž velkou oporou jsou právě Sudeťáci. A jak jsem již psal, Sudeťáci jako jediná část Němců neprošli denacifikací po válce, což nemůže zpochybnit ani pan Israng, takže jsou nositeli nacistických tradic. A takové je samozřejmě a logicky i jejich sudetské dědictví, tedy mnohých z nich.

Sudetské dědictví

Vážený pan velvyslanec vykládá, že stále více Čechů chápe sudetské dědictví ne jako ohrožení, ale jako šanci. Že by šanci k zopakování třetí říše ve formě té čtvrté, která se nazývá EU? Očekával bych, že velvyslanec je člověk historicky vzdělaný z hlediska regionu, kde má působit. Pan velvyslanec však po euromarxisticku pravděpodobně dostal korýtko v Praze bez ohledu na odbornost. Jinak by věděl, že takzvané Sudety tvořily pouze část německého pohraničního osídlení českých historických zemí (Čechy, Morava, Slezsko) a neplácal by nesmysly o sudetském dědictví. Nic takového neexistuje, jen v hlavách poblázněných pohrobků nacistických Sudeťáků.

Sudeťácké dědictví, abych připomněl panu Israngovi, je arogantní a nenávistné pangermánství a snaha o zničení a zotročení českého národa v době třistaleté rakušácké okupace, nenávist k demokratické ČSR, podpora německého nacismu, kdy v takzvaných sudetských oblastech bylo nejvyšší procento nacistů na počet obyvatel. Opravdu skvělé dědictví. Dále bezuzdný národnostní šovinismus, teror vůči Čechům v oblastech s velkým počtem německého obyvatelstva, a to v situaci, kdy v demokratické ČSR měla německá menšina výrazně rozsáhlejší práva než Češi v Rakousku. Potvrdil to i soud Společnosti národů ve Švýcarsku. Bohužel, Němci už nemohli vládnout, což většina z nich psychicky nezvládla. Koncem třicátých let následovalo vraždění českých a slovenských vojáků, policistů, příslušníků SOS a finanční stráže, stejně jako civilních úředníků, a nakonec násilné vyhánění českých obyvatel z pohraničí.

Zbylí Češi v pohraničí se stali lidmi druhé kategorie a nesměli se ani vyučit. Komunisté, část sociálních demokratů a Židé, kteří včas neuprchli, byli v následujících letech zlikvidováni. Takové je sudetské dědictví, pane velvyslanče Israngu, možná v kostním popelu v Osvětimi i jinde v hrobech koncentračních táborů.

V německých koncentrácích zahynulo minimálně 7,2 milionů lidí z celé Evropy. V roce 1968 přijalo Valné shromáždění OSN Deklaraci o nepromlčitelnosti válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Tehdejší Spolková republika Německo k ní nepřistoupila. Proč asi? Jak by poté mohla chránit sudeťácké zločince? Sudeťáci se aktivně podíleli na činnosti ozbrojených složek třetí říše, a podíleli se na vyhlazování českého národa. Jejich typickým reprezentantem byl zkrachovalý knihkupec K. H. Frank, nacistický obergruppenführer. Takový sudetský intelektuál milující Čechy. Podle něj pro ně stačilo pět tříd základní školy. Možná nemohl unést, že při rasovém průzkumu došli němečtí odborníci k potupnému zjištění, že Češi jsou v průměru rasově hodnotnější než takzvaní sudetští Němci, mezi něž on sám patřil.

Sudetské dědictví je zlo, lež, pokrytectví, násilí a holocaust. Současné řeči pana Isranga můžeme chápat jako další kapitolu pokryteckého sudetského hajlování proti naší zemi. Pan Israng by měl vyrazit do Plzně a předvádět tam svoje sudeťáctví. Pravděpodobně by se dočkal v zadní části svých koženek špičky vojenské boty urychlené rázným švihem, nikoli jako obvykle podlézavé hlavy nějakého Hermana, Halíka, Pavla, Fialy, Němcové, Hamáčka, Kellera, Špidly, Prouzy, Jandy, Petříčka, Svobody, Šojdrové, Jourové, Bartoše, Hřiba, Stropnického či Babiše a jim podobných euromarxistů, až na výjimky nositelů slovanských jmen. Je zajímavé a ilustrativní, že nejen německý státní aparát, ale rovněž EU je rejdištěm Sudeťáků.

Německé dědictví

Nicméně existuje i pozitivnější dědictví ve vztahu mezi Čechy a Němci v českých zemích, které ovšem Sudeťáci nechtějí vidět a sami se z něj již dávno aktivně vyčlenili. Na rozdíl od nenávistných a později pokryteckých Sudeťáků žije v naší zemi mnoho dokladů německého dědictví v Čechách. Jsou to lidé, kteří mají po předcích německá příjmení, případně poněmčelá jména česká. Ale zároveň jsou to lidé, a jsou jich možná miliony, kteří bránili českou zemi a český národ před pangermánským rakušáckým, před sudeťáckým i nacistickým terorem – a někteří v současnosti i před německým kolonialismem a zvrhlým byrokratickým terorem v EU. Synové a dcery přebírají čestnou povinnost po rodičích a prarodičích.

Z dávnější historie bych připomněl německá jména statečných a zasloužilých českých, případně československých vlastenců, například jména Jungmann, Rieger, Tyrš, Fügner, Preissig. Řada dalších by se našla například v rozsáhlé encyklopedii životopisů hrdinů našeho druhoválečného odboje, kterou vydal Vojenský historický ústav. A což takový Ledwinka, geniální konstruktér v Tatře, evidentně po rodičích zněmčelý Čech, ale nikoli nenávistný Sudeťák. Spolu s ním Űbelacker, historiky opomíjený vídeňský Žid, konstruktér nadčasových aerodynamických tatrovek, kterého Ledwinka zachránil před koncentrákem. Plejáda českých vlastenců, kteří nezradili a nepodlézali úchylnému šaškovi s usopleným knírem, ani jiným Pangermánům, natož Sudeťákům, jak to dělají někteří naši politici.

Právě Sudeťáci jsou varováním pro všechny před zopakováním historie, a především před německou pangermánskou Evropskou unií. Dokonce i v Německu začíná přibývat lidí, kteří nesouhlasí se zrůdnou politikou EU, nejvíce je jich v AfD, ale někteří přijíždějí v amerických historických uniformách na Slavnosti svobody do Plzně.

A to je pozitivní německé dědictví, stejně jako čeští vlastenci s německými kořeny. Tu vojenskou botu, která by pravděpodobně neminula váš velvyslanecký sudeťácký zadek v Plzni, by mohl mít na noze nějaký Čech, Žid, Slovák, Polák, Američan, Francouz, Rus, případně i někdo jiný s německým jménem. A tu botu by poháněly ideje svobody a demokracie, z nichž mají Sudeťáci, euromarxisti a celá jejich prohnilá EU smrtelnou hrůzu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Koller

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Stařík Biden nebyl Putinovi důstojným soupeřem. Jsou tu snahy tlačit Rusko k rozpadu

19:50 Stařík Biden nebyl Putinovi důstojným soupeřem. Jsou tu snahy tlačit Rusko k rozpadu

Jakmile dojde na peníze, jde všechno stranou. Evropský poslanec SPD a generálmajor Hynek Blaško krit…