Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme. S Bruselem kolaboruje i Babiš. Poslanec od Okamury vytáhl šílené věci

20.09.2021 16:16 | Rozhovor

ROZHOVOR „Tak se podívejte jen na to, kdo řídil Evropskou komisi. Maoista Barroso, pan opilec Juncker, nyní von der Leyenová, která úspěšně likvidovala německou armádu. Z Bruselu nám vládne banda šašků, kteří vedou Evropu do katastrofy ekonomické i společenské. Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme s ní, a poslední zaplatí účet,“ říká člen předsednictva SPD a poslanec za Liberecký kraj Radovan Vích.

Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme. S Bruselem kolaboruje i Babiš. Poslanec od Okamury vytáhl šílené věci
Foto: archiv R. Vícha
Popisek: Poslanec SPD Radovan Vích.

Jedním ze základních programových bodů hnutí SPD je vystoupení z Evropské unie a referendum k tomuto tématu. Proč chcete z EU vystupovat? Není snad kooperace v Evropě správnou cestou?

My jsme pro kooperaci a co nejužší spolupráci rovnoprávných suverénních evropských národních států a pro volný obchod či možnost bezvízového cestování. K tomu, aby evropské státy spolupracovaly, nepotřebujeme Evropskou unii. Ale zpět k vaší otázce, proč chceme vystoupit. Protože je to otázka přežití, či nepřežití našeho národa. Když z Evropské unie nevystoupíme, zničí Evropská unie náš národ a stát i ekonomiku masovou imigrací, islamizací, centralismem, ekofanatismem, sluníčkářstvím a genderismem a nebudeme si rozhodovat o osudech naší vlasti, ale budou o nás rozhodovat šílení sluníčkářští aktivisté v Bruselu.

A jaká je tedy podle vás alternativa členství v Evropské unii? Británie je velmoc s velkým počtem obyvatel, ale my jsme relativně malí…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…