Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme. S Bruselem kolaboruje i Babiš. Poslanec od Okamury vytáhl šílené věci

20.09.2021 16:16 | Rozhovor

ROZHOVOR „Tak se podívejte jen na to, kdo řídil Evropskou komisi. Maoista Barroso, pan opilec Juncker, nyní von der Leyenová, která úspěšně likvidovala německou armádu. Z Bruselu nám vládne banda šašků, kteří vedou Evropu do katastrofy ekonomické i společenské. Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme s ní, a poslední zaplatí účet,“ říká člen předsednictva SPD a poslanec za Liberecký kraj Radovan Vích.

Evropská unie je Titanic, musíme odejít, nebo se potopíme. S Bruselem kolaboruje i Babiš. Poslanec od Okamury vytáhl šílené věci
Foto: archiv R. Vícha
Popisek: Poslanec SPD Radovan Vích.

Jedním ze základních programových bodů hnutí SPD je vystoupení z Evropské unie a referendum k tomuto tématu. Proč chcete z EU vystupovat? Není snad kooperace v Evropě správnou cestou?

My jsme pro kooperaci a co nejužší spolupráci rovnoprávných suverénních evropských národních států a pro volný obchod či možnost bezvízového cestování. K tomu, aby evropské státy spolupracovaly, nepotřebujeme Evropskou unii. Ale zpět k vaší otázce, proč chceme vystoupit. Protože je to otázka přežití, či nepřežití našeho národa. Když z Evropské unie nevystoupíme, zničí Evropská unie náš národ a stát i ekonomiku masovou imigrací, islamizací, centralismem, ekofanatismem, sluníčkářstvím a genderismem a nebudeme si rozhodovat o osudech naší vlasti, ale budou o nás rozhodovat šílení sluníčkářští aktivisté v Bruselu.

A jaká je tedy podle vás alternativa členství v Evropské unii? Británie je velmoc s velkým počtem obyvatel, ale my jsme relativně malí…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

19:45 Co Fiala důchodcům sebral, to jim vláda zatím nevrátila, připomíná Konečná

„Mnoho povyku pro nic,“ komentuje „křik“ kolem koncesionářských poplatků europoslankyně Kateřina Kon…