Herečka ze seriálu Ulice míří na Brusel. A doufá, že se Stropnickým nezažijeme válku

06.04.2014 7:34 | Zprávy

ROZHOVOR Myslím, že si měl vybrat spíš Ministerstvo kultury, ale počkejme, jak tuto roli zvládne. Držím mu palce, ale doufám, že nebude žádná válka, to bych tam pak raději viděla ostřílené vojáky, řekla Šárka Ullrichová, kandidátka O.K. strany do europarlamentu.

Herečka ze seriálu Ulice míří na Brusel. A doufá, že se Stropnickým nezažijeme válku
Foto: archiv
Popisek: Šárka Ullrichová

Rozhodla jste se spojit s politickou stranou O.K. strana. Je to Vaše první politická aktivita, nebo jste se v minulosti již někde angažovala? Proč z prken, co znamenají svět, odcházíte na jinou scénu?

Je to moje první politické angažmá, a aby pořád prkna znamenala svět, tak ten svět musí prosperovat a musí v něm žít spokojení, poctiví a pracovití lidé. Jestli nevytvoříme pracovitým lidem férové podmínky pro jejich práci a nebudeme si jich vážit, tak bude svět pouze chudých a nezaměstnaných, a ti do divadla chodit nebudou. Rozhodně ale herectví neopouštím. Jen se pokouším propojit dosavadní zkušenosti a pomoci tak dobré věci. Chci za sebou zanechat konkrétní výsledky, potřebuji k tomu ale podporu...

Kolega z Vaší branže Martin Stropnický to „dotáhl“ až na ministra obrany? Myslíte si, že na tuto pozici tzv. má? Bude to dobrý ministr?

Myslím, že si měl vybrat spíš Ministerstvo kultury, ale počkejme, jak tuto roli zvládne. Držím mu palce, ale doufám, že nebude žádná válka, to bych tam pak raději viděla ostřílené vojáky.

Proč právě O.K. strana (OKS)? Zaujal Vás spíše program, nebo osobnosti, které ve straně působí?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…