Herold z ODS: Jak silná bude v Praze ODS?

28.08.2014 15:00 | Zprávy
autor: az

Ptáme se jedničky na kandidátce ODS v Praze 5 Lukáše Herolda.

Herold z ODS: Jak silná bude v Praze ODS?
Foto: archiv
Popisek: Lukáš Herold z ODS

Současný zastupitel Prahy 5 Lukáš Herold je jedničkou kandidátky ODS do blížících se komunálních voleb v této pražské části. Ptali jsme se ho, jak vidí své šance v Praze 5 a šance ODS v celé Praze?

„Pokud budeme schopni přesvědčit voliče, že jsme nová ODS s jasným volebním programem, který jen neslibuje nesplnitelné, ale soustředí se na řešení konkrétních problémů v Praze, volby dopadnou tak, že si ODS zachová důstojné místo na politické scéně.“

V Praze 5 bude i tak velmi složité uzavřít koalici, protože zde bude kandidovat mnoho subjektů, jak budete vést kampaň?

„Já chci vést srozumitelnou a věcnou kampaň, ve které chci ukázat na řešení konkrétních problémů v Praze 5 a nemám v úmyslu útočit na ostatní politické subjekty, jejich jednotlivé představitele, a nebudu za každou cenu kritizovat ani současnou situaci na radnici. Voliči by si měli sami uvědomit, kdo chce v jejich prospěch pracovat. Politik je profese jako každá jiná a lidé v Praze 5 dobře vědí, kdo se snažil v jejich zájmu poctivě pracovat.“

Jaké šance dáváte ODS ve volbách?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacistické a komunistické vraždění, Green Deal a existence Boha. Slovo má profesor Tomský

4:56 Nacistické a komunistické vraždění, Green Deal a existence Boha. Slovo má profesor Tomský

„Nebýt atomové bomby, tak by Sověti rozpoutali třetí světovou válku. Velmi úspěšnou budovatelskou id…