Jiří Krampol: Marek Eben na Hrad. Nesmějte se mi

18.12.2011 5:34 | Zprávy

Herec a moderátor pořadu Nikdo není dokonalý Jiří Krampol ParlamentnímListům.cz přiznal, že se začíná domnívat, že se svět zbláznil. Rozpovídal se ale také o tom, co ho k těmto myšlenkám vedení, koho by rád viděl na postu prezidenta i našich vládnoucích špiček.

Jiří Krampol: Marek Eben na Hrad. Nesmějte se mi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Krampol

„Svět anebo jen náš národ, nevím, se asi zbláznil. Jinak si nedokážu vysvětlil všechno to, co se kolem nás děje,“ říká Krampol. A zdůrazňuje, že jeho pochybnosti vždy narůstají poté, co si vzpomene na slova Valtra Komárka. 

„Ten totiž jednou řekl. Měly by se přestat plácat kraviny o demokracii a začít spíš tu demokracii dělat. Kdyby ti lidé, co pořád o demokracii jen mluví, taky něco dělali i proti té korupci, ne si ji pořád jen brali planě do pusy, pak by to přece nemohlo tady vypadat tak, jak to dnes a denně vidíme,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz  herec a moderátor Krampol, který je přítelem expředsedy ČSSD a zakladatele nové strany NS-LEV21 Jiřího Paroubka.

Podle něj bychom si měli v něčem vzít příklad z Ameriky – jak ale zdůrazňuje – opravdu jen v něčem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Novinka z Bruselu: Orwell měl pravdu, zničíme se sami

15:26 Novinka z Bruselu: Orwell měl pravdu, zničíme se sami

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA Místo posilování svobody a odpovědnosti občanů vznikají pravidla, která půso…