Jak vnímáte současnou situaci a dohady na pražskému magistrátu?
Je to nešťastná situace, která rozhodně občanům Prahy neprospěje.
Po rozpadu pražské koalice zmínil premiér obavy, že by se podobná situace mohla přenést na celostátní úroveň a počítá se už zřejmě s tím, že po volbách se spojí TOP 09 s ČSSD. Je to podle vás krok správným směrem?
Obavy pana premiéra chápu a vzhledem k situaci jsou naprosto legitimní. Koalici TOP 09 a ČSSD si z důvodu naprosto odlišných programů představit nedokážu, ale právě vývoj v Praze nás muže přesvědčit o tom, ze je všechno možné.
Je TOP 09 pravicová, středová, nebo levicová strana? Jak ji vnímáte vy?
Já to vnímám tak, že je TOP 09 schopna velice rychle přizpůsobit svoji orientaci okolnímu dění.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Zuzana Koulová
Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?
A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?
Další články z rubriky
11:42 Foldyna si četl Koudelkovu zprávu: Groteska, slátanina
Úřad vedený magorem ale, vcelku logicky, může generovat pouze magorské výstupy, řekl pro Parlamentní…
- 0:01 Důchody podle Ústavního soudu: Plán SPD, jak vrátit spravedlnost
- 0:00 Vyoral k výpadku proudu: Tak mají další pádný důvod zdražovat
- 9:02 Stranický týdeník, dříve „orgán“. Předvolební Šafr do schránky
- 4:43 Trump hraje poker, Putin šachy. Kvůli degradaci elit Západu je jaderná válka reálná
- 4:44 Negramotnost, armáda a prezident Pavel. Historik Fidler kárá i vládu