Migranti v Evropě hledají sexuální uspokojení. Pokud nebudeme mít děti, prostě vymřeme a převálcují nás jiné národy, říká europoslanec Zdechovský

12.03.2016 4:55

ROZHOVOR Europoslanec KDU-ČSL Tomáš Zdechovský říká, že pokud nebudeme mít děti, tak prostě vymřeme a převálcují nás jiné národy. „Ti, kdo přichází, jsou muži ve věku 15 - 35 let. Tedy v období největší sexuální aktivity. A je tedy velmi pravděpodobné, že budou hledat možnosti svého sexuálního uspokojení. To ale nikdo nedomyslel,“ říká o migrantech. Asi 70 procent lidí, kteří se chtějí dostat do Evropy na syrský pas, nejsou uprchlíci, ale ekonomičtí migranti, které je potřeba vrátit okamžitě zpátky do vlasti.

Migranti v Evropě hledají sexuální uspokojení. Pokud nebudeme mít děti, prostě vymřeme a převálcují nás jiné národy, říká europoslanec Zdechovský
Foto: Hans Štembera
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský
reklama

Obhájci imigrace tvrdí, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

Anketa

Co dělat s Autonomním sociálním centrem Klinika?

hlasovalo: 4087 lidí
Tak to rozhodně není pravda. Bavil jsem se o tom s desítkami ekonomů a určitě na to není jednotný pohled na přínos migrace. Je rozdíl mezi tím, zda legálním přijmutím kvalifikované síly dokážete například krátkodobě vyřešit nedostatek pracovní síly. A rozdíl mezi tím, když někdo přijde a zná jazyk, má vzdělání a dokáže se o sebe postarat a mezi tím, kdo sem přichází ze smyšlenou představou o tom, že je zde vše zadarmo. Tito lidé se pak zde začleňují velmi těžko.

Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

Dalo se to čekat. Podobné problémy byli již opakovaně v Itálii, ale tehdy to nikdo neřešil. Ale nikdy to nebylo v takovém rozsahu. Právě Kolín byl znám svým velmi pozitivním přístupem k imigrantům. Takže samotné události byly obrovským překvapením a i určitý políček především politice Angely Merkel, která bohužel nedokázala včas zastavit ten proud lidí. Přes upozorňování policistů a tajných služeb pořád opakovala v listopadu, že vše zvládnou, když už bylo vidět, že to není možné.

Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

Spíše si myslím, že útoky vyplývají ze sexuálního pudu a neuspokojeného libida migrantů dle Freuda, což nevylučuje, že i mezi nimi mohou být devianti. Ale neházel bych je do jednoho pytle, protože tomu prostě takto není. Opakovaně jsem na tento problém upozorňoval, ale nikdo to prostě nechtěl slyšet. Ti, kdo přichází, jsou muži ve věku 15 - 35 let. Tedy v období největší sexuální aktivity. A je tedy velmi pravděpodobné, že budou hledat možnosti svého sexuálního uspokojení. To ale nikdo nedomyslel.

Fotogalerie: - V Calais, za Calais

Mezi uprchlíky v calaiské "džungli" jsou i invalid...
Cesta uprchlíků do Anglie
Radnice v Calais
Obydlí uprchlíků v "džungli"
Hlavně mír
Uprchlíci na cestě k tunelu pod kanálem La Manche

Fotogalerie: - V calaiské "džungli"

V calaiské džungli
V calaiské džungli
V calaiské džungli
V calaiské džungli
V calaiské džungli
V calaiské džungli

Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

Ano, to je pravda. Potvrdili nám to s kolegy nyní v Kolíně nad Rýnem i samotní policisté, nicméně se tato situace před dvěma měsíci radikálně změnila. Právě ta malá kriminalita rozhoduje o tom, zda se lidé cítí v dané zemi bezpečně. Lidé jsou velmi citliví na to, když jim někdo ukradne jejich věci, které mají rádi. A to si řada politiků vůbec neuvědomuje.

Šéfka Alternativa pro Německo Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl vstup do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD Frauke Petry. Souhlasíte s ní?

Nesouhlasím. Naši rodiče a prarodiče si ještě velmi dobře pamatují to střílení na hranicích a věřte, že to nebylo nic, na co bychom měli být opravdu hrdí.  Existují různé prostředky, jak bezpečně zastavíte osobu bez střelby. Nesmí být ale politici a policisté ustrašení je použít. Například na makedonsko-řeckých hranicích na sebe nechávají policisté opakovaně házet kameny. To považuji za naprosto nepřijatelné.

Premiér Sobotka řekl: „Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych je na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus.“ Co o tom soudíte? 

To je názor pana Sobotky. I mnoho lidovců odjelo pomáhat lidem na Balkán a nemyslím si, že by někdo z nich chtěl být levicovým lídrem. Myslím, že věci nejsou tak jednoduché, jak si někteří politici přejí. A budoucnost ukáže, že i řada těch, co jsou dnes na náměstních, se do politiky jednou velmi hlasitě vrátí.

 Slovenský premiér Fico řekl, že nechce, aby na Slovensku vznikla nějaká ucelená muslimská komunita. Řekl, že existuje problém s integrací imigrantů, a také řekl, když to řeknu lidově, že si nevezme na triko, aby byly ženy na Slovensku sexuálně napadány. Co si o tom myslíte?

To byla Ficova předvolební rétorika. Osobně ho považuji za jedno z méně inteligentních prohlášení slovenského premiéra, protože na Slovensku už muslimské komunity dávno jsou. Například o jedné vím v Bratislavě a i vím o návštěvách muslimů v tamních lázních. Celkem by mě zajímalo, co s tím bude pan premiér dělat a konkrétní statistika, kolik muslimů, kteří žijí na Slovensku, někoho sexuálně napadlo.

Fotogalerie: - Protiimigrantské a protiislámské demonstrace

Příznivci SPD na Václavském náměstí
Příznivci SPD na Václavském náměstí
Příznivci SPD na Václavském náměstí
Příznivci SPD na Václavském náměstí
Příznivci SPD na Václavském náměstí
Příznivci SPD na Václavském náměstí

Robert Fico také řekl, že absolutní většina běženců jdoucích do Evropské unie z Turecka jsou ekonomičtí migranti. „Trvám na svém postoji, že absolutní většina těchto lidí jsou ekonomičtí migranti (hovořil o migrantech jdoucích do Evropy z Turecka, pozn. redakce). Kdo má věřit člověku, který se necítil bezpečně v Srbsku, v Maďarsku, ani v Rakousku, a tak šel až do Německa? Evidentně mu šlo o ekonomické zájmy,“ řekl Fico…

Ano, s tím souhlasím. Říkám to již dlouho. Asi 70 procent lidí, kteří se chtějí dostat do Evropy na syrský pas, nejsou uprchlíci, ale ekonomičtí migranti, které je potřeba vrátit okamžitě zpátky do vlasti, a to již v Řecku a nikam je dál nepouštět do Evropské unii.

Jak hodnotíte to, jak se k imigrační krizi staví EU a Německo? Jak se díváte na roli Turecka? Máme se s ním dohodnout, nebo nás bude vydírat? Není lépe postavit ploty chránící hranice?

Tak myslím, že jak EU, tak Německo začalo procitat ze své nesmyslné politiky, kdy díky přijímání ekonomických migrantů zůstalo stále méně peněz na pomoci skutečným uprchlíkům. Ale už se stalo hodně chyb, které se budou špatně brát zpátky. Osobně jsem pro to Turecku pomoci, ale Turecko musí také ukázat, že ono je ochotné pomoci nám. Ta tolerance pašeráků lidí v Turecku je neprosto nestoudná. Osobně jsem proti jakýmkoliv plotům, ale bohužel v tuto chvíli nemáme jinou šanci.

Andrej Babiš řekl, že příliv uprchlíků do EU se musí zastavit úplně. Nemáme dle něj povinnost a v tuto chvíli nemůžeme vůbec nikoho přijímat. Musíme prý v první řadě zaručit bezpečnost našich občanů. Ptá se, proč by z bohatství evropských zemí tvořených po generace měli žít lidé bez vztahu k hostitelské zemi a kultuře – lidé, kteří představují bezpečnostní riziko a jejichž touhou není asimilace, ale rozvrat evropské kultury. Dle Babiše není možné, aby Evropané měli menší práva než přistěhovalci, a je vyloučeno, aby se přizpůsobovali uprchlíkům. Jaký je váš názor?

Kdyby to neřekl pan Babiš, ale někdo jiný, tak bych tomu věřil. Ale pan Babiš jednou řekne, že potřebujeme osm tisíc lidí do továren a pak zase obrátí. Můj názor dlouhodobý je, že kdo tu nechce žít a respektovat naše pravidla, tak ať odejde. A myslím, že to je pravidlo, které platí vždy a všude.

Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura říká, že neexistují umírnění muslimové a že islám je zločinná ideologie. Dle něj by bylo potřeba ihned všechny islámské migranty vrátit zpět do mateřských zemí a byl by pro vyhoštění i potomků těchto migrantů, kteří se v Evropě narodili. Rusové jsou prý de facto naši jediní upřímní silní spojenci v souboji s radikálním islámem. Každý muslim je dle něj bezpečnostní riziko a skutečně časovaná bomba. Co si myslíte o tomto?

To generalizování. Je třeba rozlišovat mezi muslimy a radikálními islamisty. To je obrovský rozdíl. Já sám znám v České republice i v zahraničí řadu muslimů, kteří rozhodně nepředstavují žádný bezpečnostní problém a naopak jsou největšími odpůrci radikálů. Z historie známe naprosto stejnou rétoriku proti Židům a celé to tehdy skončilo! Miliony lidí, kteří zemřeli v koncentračních táborech. Pokud by chtěl Tomio Okamura vyhostit potomky muslimů, mohl by se brzo obávat, že po nich přijdou na řadu potomci Japonců.  

Fotogalerie: - Imigranti v Maďarsku

Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti
Imigranti ve stanici Keléti

Vidíme, že Schengen je věc pro dobré počasí, ale když přijde bouřka, prosakuje a valí se přes něj povodeň. V okamžiku, kdy EU hranice nijak nehlídá, cizí lidé libovolně bez jakékoli registrace překračují hranice a pohybují se po Evropě. Současně vidíme, že už nyní jsou v západní Evropě obrovské muslimské komunity podhoubím pro terorismus. Neměl by si náš stát vzít zpátky pravomoc, kdo může vstoupit na naše území? V okamžiku, kdy není chráněna vnější hranice EU? První je věc, že kontrolou hranic zamezíme přílivu uprchlíků, a druhá věc, že v západní Evropě jsou občané EU muslimského vyznání, kteří jsou zapojení do hnutí teroristů. Ale muslim, který žije třetí generaci v Německu a je třeba terorista, může libovolně překročit hranice naší země, nikdo ho na hranicích nezkontroluje, nezadrží a zde může u nás něco spáchat. Jedním ze znaků suverénního státu je, že kontroluje své hranice a kontroluje právo na svém území, které je vytyčeno hranicemi. Jakmile někdo poruší zákon u nás, překročí hranice, tak už náš stát toho člověka těžko potrestá...

Pokud někoho nezkontrolujeme, tak je to obrovská hrozba. Ukázaly to i teroristické útoky v Paříži, kdy přes Řecko přišli minimálně dva teroristé vydávající se za uprchlíky. Vnější hranici musíme co možná nejdříve opravdu opevnit a každý, kdo přichází, musí být důkladně prověřen a zkontrolován. Jinak nevidím smysl Schengenu. 

I kdybychom nepočítali současnou migrační vlnu, tak již před ní existovaly odhady, že v západní Evropě budou mít muslimové většinu do 40 let. Takže v Německu, Francii, Británii, Belgii, Nizozemí a tak dále mohou nastavit muslimská pravidla a právo šaría. Budou ovládat velké země EU a pak muslimské zásady mohou prosazovat vůči nám. Není pro nás EU z tohoto důvodu hrozbou a není pro nás řešení vystoupit z EU a utvořit nějaké uskupení států kolem Visegrádu a části Balkánu a dalších států střední a východní Evropy, které by se tomu ubránily?  

Víte, kde žije v Evropské unii procentuálně největší počet muslimů? V Bulharsku. A slyšel jste někdy, že by tam měli nějaký problém? Komunity muslimů žijí a žily v Evropě po staletí. A spíše je to na zamyšlení nás, Evropanů, proč nemáme děti. Pokud nebudeme mít děti, tak prostě vymřeme a převálcují nás jiné národy. Takto to bylo v historii již mnohokrát.  

Jak hodnotíte výsledky voleb na Slovensku?

Výsledky voleb na Slovensku jsou výpraskem tradičních stran a ukazují na nástup extrémismu a euroskepticismu. Je to racionální odpověď na to, co se ve společnosti v posledních měsících děje. Lidé přestali věřit tradičním politickým lídrům a hledají alternativu v různých stranách a hnutích. Myslím, že podobné výsledky voleb navzdory všem průzkumům bychom mohli čekat i u nás. A přátelům ze slovenské KDH by přál, aby prošla stejným vývojem jako KDU-ČSL a nejpozději za čtyři roky se do parlamentu vrátila.

Tomáš Zdechovský

  • KDU-ČSL
  • Kandidát na předsedu KDU-ČSL
  • europoslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Lukáš Petřík
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Ivo Budil: Mohli jsme být Rakousko, jsme periferie Západu. Tihle za to můžou. Ale už mají problémy. Velká šance, připravte se

4:44 Profesor Ivo Budil: Mohli jsme být Rakousko, jsme periferie Západu. Tihle za to můžou. Ale už mají problémy. Velká šance, připravte se

HŮŘ UŽ BYLO? Pravdoláskařství se stalo pejorativním pojmem a postupně splynulo s aktivistickými prog…