Muslimové terorizovali původní barmské obyvatele a ti se začali bránit. A takhle zatočili s nelegálními imigranty v Thajsku. A pokud jde o „barmského Havla“... Čech, který žil v této oblasti, promlouvá

14.09.2017 19:01

ROZHOVOR Co se skutečně děje v Barmě je předobraz toho, co se bude dít v západní Evropě, a to v tom lepším případě. Jedná se o pokus prostřednictvím muslimských imigrantů a neziskovek vyvolat v zemi občanskou válku, islamizovat zemi a destabilizovat region, říká podnikatel Stanislav Janský, který žil několik posledních let v jihovýchodní Asii a Barmu mnohokrát soukromě i obchodně navštívil. Vysvětlil také, jak to je s „barmským Havlem“, disidentkou Aun Schan Su Ťij.

Muslimové terorizovali původní barmské obyvatele a ti se začali bránit. A takhle zatočili s nelegálními imigranty v Thajsku. A pokud jde o „barmského Havla“... Čech, který žil v této oblasti, promlouvá
Foto: Archiv
Popisek: Muslimský uprchlík, ilustrační foto

Média nás bombardují záběry prchajících muslimských žen a dětí z Barmy, OSN mluví o genocidě muslimských uprchlíků, neziskové organizace burcují světová media na pomoc takzvaných Rohingů. Co se ve skutečnosti v Barmě děje?

Jedná se o klasickou ukázku využití „mírumilovných muslimů“, podporovaných mezinárodními „neziskovkami“ a zahraničními medii, k pokusu o vyvolání de facto občanské války a destabilizaci legitimní barmské vlády. Cílem je destabilizovat celý region včetně Thajska. Barma a Thajsko jsou totiž dvě významné země, které se vymanily ze spárů nadnárodních globalistických elit a ty to přirozeně těžce nesou.

V čem je tedy podstata tohoto sporu? Proč vlastně k oné situaci dochází?

Jde o to, zda je Barma legitimní stát a zda si o něm mohou Barmánci rozhodovat sami prostřednictvím svojí vlády, nebo zda je to de facto padlý stát, který ovládají globální elity (taková mezinárodní „pravda a láska“) prostřednictvím agresivních menšin a „neziskovek“… Do Barmy v průběhu mnoha let přicházely ilegálně desítky tisíc muslimů ze sousední Bangladéše. V zemi žili sice ilegálně, ale to jim nijak nebránilo v tom, aby začali obsazovat půdu a terorizovat původní buddhistické obyvatelstvo. To si to ale přirozeně nechce nechat líbit, a tak se brání. Ten konflikt tak byl uměle udržován desítky let. Vlastně od vyhlášení barmské nezávislosti, ale v posledních letech došlo k jeho „rozmrazení“ a aktivaci. To je reakce globalistů na šok, který jim připravila nová barmská vláda a hlavně bývalá disidentka a nyní ministryně zahraničí paní Aun Schan Su Ťij.

Anketa

Věříte, že se Juncker zasadí o to, abychom měli stejně kvalitní potraviny jako Západ?

2%
98%
hlasovalo: 11317 lidí

Jakou roli tedy hraje známá disidentka Aun Schan Su Ťij?

Globalisté si dlouhá léta mysleli, že tahle dáma je takový barmský „Václav Havel“, tedy poslušná loutka v jejich rukách, která jim budu pomáhat Barmu ovládat a vykořisťovat. Proto ji také podporovali, vždyť od nich dostala i „Nobelovu cenu míru“… Jenže se k jejich šoku ukázala, že ona je hlavně barmská vlastenka a dobře chápe, jaké úmysly globalisté s Barmou mají. Proto se její strana po vítězství ve volbách dohodla s armádou na jakémsi programu národní jednoty, jehož cílem je nezávislá a prosperující Barma. Prostě Barmánci si chtějí o své zemi rozhodovat sami a nechtějí si do toho nechat mluvit od nějakých Sorosů a jim podobných…

Barma je totiž nejenom velká a bohatá na přírodní zdroje, ale také se jí podařilo uchovat tradiční buddhistickou kulturu a navíc zaujímá strategickou pozici mezi Čínou a Indií. Takže její ztráta je pro globalisty obzvlášť bolestná. Navíc příklady táhnou. Thajsko, Barma…

Co konkrétně tím máte na mysli, co má Thajsko s Barmou společného?

Thajsko je země, která si dlouhodobě dokázala uchovat svou nezávislost. V daném regionu jako jediná. Vždyť Thajsko dokázalo odrazit i poslední pokusy globalistů o svržení thajské monarchie prostřednictvím klanu Shinawatra. V roce 2014 stálo Thajsko na pokraji občanské války. Naštěstí tehdy zasáhla vlastenecky a monarchisticky orientovaná thajská armáda. A byť za cenu dočasného nastolení vojenské vlády dokázala udržet v zemi stabilitu, mír a prosperitu. Thajsko je pro současnou barmskou vládu proto určitý vzor a mezi oběma zeměmi probíhá velmi plodná spolupráce na všech úrovních. No a globalisté se bojí, že tohle by mohlo inspirovat i ostatní země v regionu - Kambodžu, Laos, Vietnam, Filipíny a tak dále.No snad nechcete dávat za vzor dobré vlády vojenský převrat v Thajsku?

Otázkou občas je, co je menší zlo. Thajsko v roce 2014 bylo zapleteno v nekonečné politické krizi a stálo na pokraji vážného konfliktu, dost možná to mohlo mít podobu „nějaké barevné revoluce“. Proto zasáhla armáda a nastolila dočasnou vojenskou vládu. Teď si položme otázku: Co bylo tehdy lepší z pohledu milionů běžných Thajců? Vážný celospolečenský konflikt, nebo dočasné omezení „demokracie“? Co byste si vybral vy sám? Nebo co by si asi vybrali třeba obyčejní Ukrajinci, když vezmu příklad z našeho regionu? Potlačení ze zahraničí organizovaného Majdanu, nebo občanskou válku na Donbase? Zkusme se jich zeptat…

Mimochodem thajská vojenská vláda tehdy dokázala odrazit pokusy o dovezení muslimských imigrantů do Thajska právě z Bangladéše (opět podle všeho organizováno mezinárodními globalisty).

Jak to probíhalo?

Prostě nechala odtáhnout lodě s imigranty zpátky na moře a varovala, že použije sílu. No a rázem bylo po krizi a „proudy chudáků“ uprchlíků okamžitě skončily. Mimochodem, když do Bangkoku následně přicestoval generální tajemník OSN a chtěl Thajce začít poučovat a peskovat, tak ho zdvořile rychle vypoklonkovali. Jak vidíte, imigrantská krize v Evropě by se dala vyřešit tímto způsobem velmi rychle… Jen chtít… Jen pro doplnění, thajská armáda plánuje uspořádat svobodné volby a předat moc zpátky civilní zvolené vládě.

Mluvíte o uměle udržovaném konflitku a angažmá zahraničních neziskových organizací. Můžete to nějak blíže vysvětlit?

Jak známo, oni muslimští „uprchlíci“ jsou de facto kolonisté, kteří přešli ilegálně hranice ze sousední země a ilegálně se v Barmě usadili. A byli to takoví chudáci, že si vytvořili „nezávislou armádu“, která jakýmsi záhadným způsobem získala moderní zbraně a výcvik a začala nejenom terorizovat tamější buddhistické obyvatelstvo, ale i přepadat policejní stanice a vojenské posádky. Barmské úřady mají vážné indicie (a podle všeho i důkazy), že ony zbraně a vybavení jim dodaly právě ony „mezinárodní humanitární organizace“.

Ostatně je to velmi pravděpodobné, podívejte se do Středomoří, jak se ti různí „Lékaři bez hranic“ přímo aktivně podílejí na pašování ilegálních imigrantů do Evropy a otevřeně stojí na straně imigrantů proti svým vlastním zemím a národům. Jenže barmská vláda jim ráznou odpovědí udělala čáru přes rozpočet a nasadila armádu, která muslimské teroristy začala po bojích z Barmy vytlačovat. A spolu s nimi začali prchat do Bangladéše i jejich rodinní příslušníci. Tedy prchat... Oni nikam neprchají, ale pouze se vracejí do své původní vlasti – Bangladéše. Takže o nějakém „vyhánění, či uprchlické krizi“ zde nemůže být řeč. Pokud se nějaký lump nastěhuje bez vašeho svolení do vašeho domu a vy ho vyženete, tak je to „vyhánění“? To asi ne, že…

A znovu připomínám, onen ozbrojený konflikt byl vyvolán ozbrojenými muslimskými útoky proti buddhistickému obyvatelstvu a bezpečnostním složkám. Barmská armáda se de facto jen bránila. Cílem toho útoku na Barmu byla její destabilizace formou nějaké „lokální občanské války“ s cílem oslabit, nebo dokonce svrhnout současnou pronárodní vládu.Barmskou vládu ale nyní kritizuje i vysoký komisař OSN pro lidská práva Zajd Raad Husajn. Podle něj se prý jedná o genocidu...

Onen pán z OSN je sám muslim a tak nadržuje zcela nekriticky a neobjektivně „svojim“, tedy „bratrům muslimům“, tak mu to ostatně přikazuje korán. Je divné, že ony „chudáky muslimské uprchlíky“ nepřijímají bohaté muslimské země, že? Navíc kdo dnes ještě bere OSN vážně… Tohle je spíš ukázka, jak globalisté umožnili muslimům infiltrovat řadu významných mezinárodních organizací a spolků a prosazovat tam jejich džihádistickou agendu.

Situace v dnešní Barmě je takový předobraz toho, co se v lepším případě bude dít v západní Evropě. Pokud se tady původní obyvatelstvo ještě dokáže vzchopit k nějaké obraně. Pak také Francouzům, Němců, Italům, Španělům a dalším nezbude jiná možnost, než ony muslimské (ale nejenom) imigranty z jiných kultur ze svých zemí poslat zpět do jejich původních vlastí. A to se jistě nebude dít za vzájemného objímání a zvuky hudby… Jinak je čeká podrobení a teror ze strany imigrantů. Je to smutné, kam až dokázaly dekadentní západní politické elity své kdysi kvetoucí země zavléct.

Co byste doporučil v případě barmské krize našim úřadům?

Podpořit legitimní barmskou vládu proti muslimským teroristům, nebo se do toho neplést. Byl by to po těch nechutných eskapádách v Kosovu a na Ukrajině vánek svěžího zdravého rozumu. Také bych doporučil eliminovat vhodnou diplomacií možné negativní výroky českých agentů mezinárodní pravdy a lásky a protičeských kolaborantů jako Karel Schwarzenberg, Telička či různých „aktivistů a umělců“, které se bohužel jistě brzy dostaví. Bylo by to jednoznačně proti českým zájmům v daném regionu. Také by bylo žádoucí, aby se české úřady distancovaly od rozvratného počínání „mezinárodních neziskovek“, které barmské obyvatelstvo a úřady začínají vnímat velmi negativně. Mimochodem tohle má bohužel i „českou stopu“, v Barmě totiž působí i nechvalně známá česká „neziskovka“ Člověk v tísni.

Barma aktuálně obnovuje celou infrastrukturu a jistě by tam byla i spousta příležitostí pro české podniky, tak doufám, že jim to nějaký zoufalec z establishmentu nepokazí a nezavře jim do Barmy dveře.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátka z Ostravy, náměstkyně pro sport: Očkovaný olympionik je pozitivní motivací pro občany

23:59 Pirátka z Ostravy, náměstkyně pro sport: Očkovaný olympionik je pozitivní motivací pro občany

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Česká olympijská výprava nám i přes počáteční „trapas“ s nakaženým lékařem dělá oh…