Písničkář, hlásící se ke Krylovi: Mám radost z Babiše, nejmíň na deset let odstavil komunisty

27.02.2014 17:05 | Zprávy

JINÝMA OČIMA Zbyněk Ziggy Horváth je profesionálním zpěvákem, či spíše písničkářem, který je zároveň obdivovatelem Karla Kryla, jehož písně často do svých vystoupení zařazuje. Před dvěma roky s nimi vystoupil na Václavském náměstí během první demonstrace Holešovské výzvy a sklidil velký úspěch i odezvu. Vedle toho jezdí však přednášet o nutnosti boje proti komunismu na střední a vysoké školy. Objeví se dokonce i na kandidátce Klubu angažovaných nestraníků do Evropského parlamentu.

Písničkář, hlásící se ke Krylovi: Mám radost z Babiše, nejmíň na deset let odstavil komunisty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Písničkář Ziggy Horváth

Zdá se, že je zřejmě možné, že odložíte kytaru a mikrofon a sestoupíte z jeviště, abyste vstoupil na půdu Evropského parlamentu a stal se z Vás poslanec? Jak reálně tuto možnost vidíte?

Především musím říct, že budu na té kandidátce v dobré společnosti velmi zajímavých jmen. I to mě přesvědčilo, abych s tím souhlasil. Nebudu však na žádných předních místech, nepočítám tedy s tím, že bych se europoslancem stal. Jen ten počet prostě doplním a doplním ho rád.

Říkáte ve společnosti dobrých jmen… Prozradíte některá?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejsou chytřejší. Ivan David o bludech, co šíří vysoké školy

20:09 Nejsou chytřejší. Ivan David o bludech, co šíří vysoké školy

Absolventi vysokých škol nejsou chytřejší, byť si to o sobě obvykle myslí. Psychiatr a europoslanec …